Nawet 2000 PLN daje bonus powitalny Forbet, który został przygotowany na wakacje 2019! Poznaj szczegóły na ten temat i zobacz, co zrobić, by zgarnąć kasę za założenie konta u bukmachera!

2000 PLN bonus powitalny Forbet. Trzy wpłaty - trzy premie!
2000 PLN bonus powitalny Forbet. Trzy wpłaty – trzy premie!

Forbet bonus na start

Musisz złożyć trzy wpłaty, by zgarnąć trzy premie. To najważniejsza zasada, jaka obowiązuje w przypadku premii powitalnej Forbet.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, musisz założyć je w dniach 6 czerwca – 31 sierpnia. Tylko profile zarejestrowane w tym czasie są brane pod uwagę i można na nie otrzymać bonus online.

forbet bonus online
forbet bonus online

Kod promocyjny Forbet 2019

Pamiętaj, że jedynie przy rejestracji konta możesz wykorzystać Forbet kod promocyjnyBETONLINE” i zyskać tym samym 50 PLN ekstra jako freebet!

Ile możesz otrzymać i za co dokładnie? To bardzo prosta sprawa, a wszystko zależy w głównej mierze od tego, ile zdecydujesz się przelać:

  • Przy pierwszej wpłacie do odebrania jest 100% do 1000 PLN
  • Druga wpłata to 75% do 500 PLN
  • Trzecia wpłata to 50% do 500 PLN

Nie musisz wpłacać dokładnie tyle, by zgarnąć maksymalną premię, chociaż jest to najkorzystniejsze! Warto jednak pamiętać, że regulamin podkreśla, iż minimalna wpłata kwalifikacyjna to 20 PLN.

Każdy może zgarnąć jeden bonus za pojedynczą wpłatę. Nie można danej premii rozłożyć na mniejsze części.

forbet bonus na start
forbet bonus na start

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPostaw mecz Polski z Macedonią za 25 PLN od Totalbet!
Następny artykułJak sprawdzić, czy bukmacher jest dobry?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.