Czy wszyscy już wiedzą, że u bukmachera STS można dostać 29 PLN za darmo bez depozytu? W tym celu wystarczy zarejestrować konto i wpisać kod promocyjny: BETONLINE. Nie trzeba wpłacać kasy, ani pokazywać dowodu. Więcej info poniżej!

sts kod promocyjny
Zakłady bukmacherskie STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN od STS

STS to jeden z najlepszych bukmacherów stacjonarnych i internetowych w Polsce. Od jakiegoś czasu również podbija internet i staje się coraz bardziej rozpoznawalny wśród internautów. Z tej okazji bukmacher STS rozdaje nowym graczom 29 PLN całkowicie za free! Wystarczy wpisać STS kod promocyjny, żeby po rejestracji otrzymać darmowy bonus 29 PLN bez depozytu.

Polski legalny bukmacher STS podczas pierwszej rejestracji przeleje Ci na konto 29 PLN. Nie musisz przekazywać żadnych własnych pieniędzy w postaci depozytu, wystarczy tylko podać właściwy kod promocyjny w czasie rejestrowania konta.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Trzeba mieć na uwadze, że kody promocyjne zazwyczaj są dostępne tylko przy rejestracji, a później już nie. Jeżeli nie wykorzystamy od razu kodu „BETONLINE” w STS, nie będziemy mogli tego nadrobić później, a tym samym przepadnie nam bonus bez depozytu.

Jaki kod promocyjny podać w STS ma bonus bez depozytu? 

Kod promocyjny STS jaki trzeba podać podczas pierwszej rejestracji na oficjalnej stronie www.STS.pl to „BETONLINE”. Musisz go wpisać podczas rejestracji, bo – tak jak już pisaliśmy – później nie ma takiej możliwości!

Jeżeli ktoś jest początkujący, prawdopodobnie czuje się tutaj nieco zagubiony. Mamy jednak dobrą wiadomość: przygotowaliśmy poradnik wideo, który pokazuje dokładnie, jak i gdzie podaje się kod, by zgarnąć bonus bez depozytu!

Tak wykorzystuje się kod promocyjny na stronie STS. ZOBACZ VIDEO:

Uwaga! Darmowy Kod promocyjny na Bonus 29 PLN to tylko jedna z dwóch niespodzianek jakie można na starcie otrzymać od bukmachera STS. Jeśli masz budżet i wpłacisz własne środki to możesz dostać dodatkowo nawet 1200 PLN!

Bonus za wpłatę w STS jest przyznawany w formie bonusu 100%, a to oznacza, iż pozwala na podwojenie przelewu numer jeden. 100 złotych na start to 100 złotych ekstra, czyli łącznie 2000 PLN na obstawianie!

Bonus bez depozytu na start na STS.pl – warto korzystać?

Kod promocyjny „BETONLINE” u bukmachera STS to interesująca opcja dla każdego internauty, który dopiero raczkuje z zakładami bukmacherskimi i potrzebuje wsparcia finansowego na początku swojej przygody.

A to jeszcze nie wszystkie dobre wiadomości! W chwili obecnej na stronie bukmachera STS możliwe jest założenie legalnego, darmowego konta typerskiego bez skanu dowodu! Wystarczy zarejestrować konto tymczasowe – przy rejestracji nadal można wpisać kod promocyjny, a do tego korzystać z wszystkich innych opcji dostępnych u bukmachera.

STS granie bez weryfikacji jest jak najbardziej możliwe i zgodne z przepisami. Więcej na ten temat można przeczytać na oficjalnej stronie bukmachera, do której odnośnik znajdziecie poniżej!

UWAGA: Bonus bez depozytu w STS od 2023 roku nie jest już aktualny! Obecna oferta bonusów to 1500 PLN + 100 PLN bez ryzyka!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Poprzedni artykułBwin – co warto wiedzieć przed rejestracją?
Następny artykułBetClic limity bukmachera. Jak grać za duże stawki?
Legalni bukmacherzy w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów z Fortuny, STS, eTOTO.