Czy wiedziałeś, że u bukmachera STS możesz dostać 29 PLN za Darmo bez depozytu? Musisz się jedynie zarejestrować na ich stronie i wpisać kod promocyjny: BETONLINE. Nie musisz wpłacać kasy, ani pokazywać dowodu. Więcej info poniżej.

sts kod promocyjny
Zakłady bukmacherskie STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowe 29 PLN od STS

STS to jeden z najlepszych bukmacherów stacjonarnych i internetowych w Polsce. Od jakiegoś czaru również podbija internet i staje się coraz bardziej rozpoznawalny wśród internautów. Z tej okazji bukmacher STS rozdaje nowym graczom 29 PLN całkowicie za free! Wystarczy wpisać kod promocyjny żeby po rejestracji otrzymać darmowy bonus bez depozytu.

Polski legalny bukmacher STS podczas pierwszej rejestracji przeleje Ci na konto 29 PLN. Nie musisz przelewać żadnych własnych pieniędzy w postaci depozytu, wystarczy tylko podać właściwy kod promocyjny w czasie rejestrowania konta.

Jaki kod promocyjny trzeba podać? 

Kod promocyjny STS jaki trzeba podać podczas pierwszej rejestracji na oficjalnej stronie www.sts.pl to „BETONLINE”. Musisz go wpisać podczas rejestracji.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Uwaga! Darmowy Kod promocyjny na Bonus 29 PLN to tylko jeden z dwóch niespodzianek jakie dostajesz od bukmachera STS. Jeśli masz budżety i wpłacisz własne środki to możesz dostać dodatkowo nawet tysiaka (1000 PLN).

Kod promocyjny „BETONLINE” u bukmachera STS to naprawdę super opcja dla każdego internauty, który dopiero raczkuje z zakładami bukmacherskimi i potrzebuje wsparcia finansowego na początku swojej przygody.

Uwaga! Mamy dla Ciebie kolejną super wiadomość. Na stronie bukmachera STS możesz posiadać konto bez skanu dowodu! Wystarczy zarejestrować konto tymczasowe, które będzie aktywne przez 30dni od założenia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.