Bukmacher BetClic ma dla nowych graczy cashback 500 za pierwszy kupon! Poznaj szczegóły najnowszej oferty na start!

Betclic cashback 500 PLN. Kod promocyjny "KOD500"
Betclic cashback 500 PLN. Kod promocyjny „KOD500”

Bonus Betclic 500 PLN

Oferta specjalna bukmachera BetClic przygotowana została z myślą o nowych graczach, którzy boją się rozpocząć od porażki. Dzięki niej nie musisz przejmować się, gdy nie wejdzie ci jeden czy dwa mecze!

Strona internetowa BetClic Polska jest dostępna zgodnie z prawem, a to oznacza, że grasz u niej całkowicie legalnie! Bonus również jest u niej bezpieczny i godny zaufania!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Cashback 500 PLN to możliwość otrzymania 100% zwrotu od porażki w pierwszym kuponie postawionym w BetClic. Zwrot może wynieść pół tysiąca, ale jego wartość może być także mniejsza – wszystko zależy od ciebie!

Bez ryzyka na BetClic.pl!

Apka BetClic także jest brana pod uwagę w tej ofercie, dlatego też nieważne jest, w jaki sposób zagrasz pierwszy kupon. To ty decydujesz! 😉

Podczas rejestracji konta w BetClic do wykorzystania jest kod promocyjny KOD500 – jego wpisanie zajmuje w formularzu dosłownie kilka sekund!

Cashback BetClic odbiera się w naprawdę prosty sposób. Poniżej prezentujemy wam szczegóły, które na pewno zainteresują wszystkich chętnych do zdobycia bonusu!

500 PLN od BetClic:

  1. Wchodzimy na Betclic.pl
  2. Zakładamy konto
  3. Stawiamy pierwszy kupon
  4. W razie porażki dostajemy 100% zwrotu stawki
  5. Obstawiamy za bonus!

A ty skorzystałeś już z tej oferty na start w BetClic Polska?


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.