Bukmacher BetClic ma dla nowych graczy cashback 500 za pierwszy kupon! Poznaj szczegóły najnowszej oferty na start!

Betclic kod promocyjny
Betclic cashback 510 PLN. Kod promocyjny „KOD510”

Oferta specjalna bukmachera BetClic przygotowana została z myślą o nowych graczach, którzy boją się rozpocząć od porażki. Dzięki niej nie musisz przejmować się, gdy nie wejdzie ci jeden czy dwa mecze!

Strona internetowa BetClic Polska jest dostępna zgodnie z prawem, a to oznacza, że grasz u niej całkowicie legalnie! Bonus również jest u niej bezpieczny i godny zaufania!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback 510 PLN to możliwość otrzymania 100% zwrotu od porażki w pierwszym kuponie postawionym w BetClic. Uwaga! Nie chodzi tu o pierwszą przegraną, a o pierwszy zakład zagrany w Betclic w ogóle!

Zwrot może wynieść pół tysiąca w przypadku standardowej oferty, ale każdy może też wpisać kod promocyjny i tym samym zgarnąć więcej niż w normalnych okolicznościach!

Przy rejestracji na stronie www.Betclic.pl widać wyraźnie rubrykę, która pozwala na wpisanie kodu promocyjnego. Doświadczeni typerzy już wiedzą, iż czegoś takiego nie można ignorować, gdyż tylko nowi gracze mogą odbierać specjalne promocje z kodem!

Podczas rejestracji konta do wykorzystania jest kod promocyjny Betclic, który brzmi KOD510 – jego wpisanie zajmuje w formularzu dosłownie kilka sekund! Nazwa jest łatwa do wytłumaczenia, bo przecież właśnie 510 złotych wynosi cashback do odebrania!

Apka BetClic także jest brana pod uwagę w tej ofercie, dlatego też nieważne jest, w jaki sposób zagrasz pierwszy kupon. To ty decydujesz! 😉

Cashback BetClic odbiera się w naprawdę prosty sposób. Poniżej prezentujemy wam szczegóły, które na pewno zainteresują wszystkich chętnych do zdobycia bonusu!

BetClic Polska. Jak wejść na stronę?
BetClic Polska strona internetowa

Jak odebrać nawet 510 PLN w Polska?

  1. Wejście na Betclic.pl
  2. Zakładanie konta
  3. Stawianie pierwszego kuponu
  4. W razie porażki – 100% zwrotu stawki
  5. Mamy bonus i możemy go obstawiać! 🙂

Pierwszy zakład. Jak postawić?

Sporo osób ma pewne obawy przed postawieniem pierwszego kuponu na stronie internetowej bukmachera Betclic. Jeżeli ktoś jest mało doświadczony, raczej trudno się dziwić jego myślom pojawiającym się w głowie.

Obstawianie nie jest niczym trudnym. Poniżej prezentujemy materiał wideo, na którym wyraźnie widać, jak należy postawić pierwszy (lub też kolejny) kupon w Betclic. Kto chce, już teraz może uruchomić filmik!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułForbet bonus reload. Środa z premią 500 PLN dla graczy!
Następny artykułOferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.