Jaki jest aktualny w Betclic kod promocyjny na bonus bez depozytu? W Polsce rynek zakładów bukmacherskich działa na jednym z lepszych poziomów – wszystko dzięki temu, że w jego skład wchodzą zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy, które nawzajem się napędzają. Dzięki temu każda z firm próbuje tworzyć odpowiednie, dobrze sprofilowane oferty, oraz ciekawe i coraz lesze bonusy, oraz promocję. Taka rywalizacja i wielość firm na rynku – legalnie w Polsce działa już około 20 bukmacherów, którzy aby wyróżniać się spośród konkurencji muszą wprowadzać innowacyjne pomysły. To one powodują ciągły rozwój branży – a to prowadzi do tego, że zainteresowani nowi gracze mogą wybierać z wielu dobrych ofert. Dzisiaj opiszemy bukmachera, który znany jest od wielu lat polskim, ale i światowym graczom. Mianowicie chodzi o firmę Betclic, która dwa lata temu zniknęła z naszego rodzimego rynku – aby po tym czasie, w 2019 roku wrócić na niego jeszcze silniejsza. Czas na opis oferty, promocji i wszystkiego, co jest związane z bukmacherem Betclic.  

betclic bonus bez depozytu 2022
Betclic kod promocyjny bonus bez depozytu – opinie, aplikacja

Dlaczego Betclic zniknął z Polski na kilka lat?

W 2017 roku z polskiego rynku bukmacherskiego zniknęło wiele stron internetowych oferujących możliwość obstawiania gier hazardowych. Wszystko w wyniku wprowadzenia poprawki do Ustawy Hazardowej, która weszła wraz z początkiem 2017 roku. Właśnie z tego względu Betclic musiał usunąć swoją działalność na terenie Polski. Aby móc kontynuować prowadzenie zakładów należało spełnić szereg wymogów Ministerstwa Finansów, aby otrzymać licencję, na podstawie której otrzymywało się miano legalnego bukmachera w Polsce. Podstawowymi warunkami określonymi w ustawie są: posiadanie przez bukmachera strony internetowej w języku polskim oraz widniejącej na polskiej domenie internetowej, odprowadzanie podatków od każdego pojedynczego kuponu gracza, a także rozliczanie się firmy w Polsce. Betclic jest na ten moment jedynym przykładem, który po zniknięciu w 2017 roku wrócił do naszego kraju z licencją od naszego Ministerstwa Finansów. W 2019 roku wystartowała strona internetowa bukmachera i od tego momentu możliwość obstawiania w Betclic jest w 100% legalna.

Firma Betclic działalność rozpoczęła w 2005 roku w Londynie i zajęła się branżą hazardową, głównie bazując na bukmacherce. Bardzo szybko stała się popularna zarówno w Anglii, jak i we Francji. Na rynku tego drugiego państwa jest niekwestionowanym liderem i panuje nad około 40% całego rynku bukmacherskiego. Betclic za granicą sponsorował już takie marki jak Olympique Lyon, Juventus czy Marsylię. Betclic to jeden z najbardziej znanych firm obok bet365, premiumbull czy bwin.

Betclic kod promocyjnyKOD550
Betclic bonus na start200 PLN

Jak założyć konto w Betclic – rejestracja z kodem promocyjnym

Po decyzji, że jesteście zdecydowani spróbować obstawiać zakłady bukmacherskie w Betclic, przychodzi czas na rejestrację. Założenie konta u tego bukmachera jest naprawdę proste i trwa zaledwie kilka minut. Aby rozpocząć proces, należy wejść w zakładkę „Zarejestruj się”. Potem zostajemy przeniesieni do wypełniania formularza. Żeby przejść przez niego sprawnie, warto jest przygotować sobie wcześniej takie dane jak numer konta bankowego, numer PESEL, czy zrobić zdjęcie swojego dokumentu tożsamości (może to być dowód osobisty, czy paszport). Wszystko w celu zweryfikowania tego, czy zainteresowany gracz podaje prawdziwe dane i jest tą osobą za którą się rzeczywiście podaje.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tymi danymi, które są wymagane, żeby założyć konto w Betclic musimy podać jeszcze swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także pseudonim, hasło i kod promocyjny Betclic, o którym piszemy poniżej. Gdy uzupełnimy wszystkie rubryki, wystarczy zatwierdzić formularz i czekać na jego weryfikację. Jak tylko wszystko zostanie sprawdzone przez bukmachera, to wysyła on e-maila potwierdzającego. Samo uzupełnianie formularza trwa około 5. minut, a sprawdzanie konta przez bukmachera około 15-30 minut. Po tym czasie, gdy przyjdzie mail,można rozpocząć obstawianie. Jak widać w Betclic rejestracja jest uproszczona do maksimum, co również należy zaliczyć do dużych atutów tego popularnego bukmachera.

Kod promocyjny Betclic: KOD550 dla nowych graczy

Dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką mamy coś szczególnego. Podczas rejestracji konta na stronie www.Betclic.pl, w ostatniej części formularzu znajduje się rubryka „posiadam kod promocyjny”. W tym miejscu wystarczy pisać specjalny kod promocyjny Betclic „KOD550”, a po pozytywnej weryfikacji konta każdy otrzyma powiększony bonus na start. Chodzi o cashback, czyli zakład bez ryzyka, który oferuje bukmacher tym, którzy zdecydowali się na założenie konta. W podstawowej ofercie jest możliwość zwrotu do 500 złotych w ramach tego bonusu, a z wpisanym kodem promocyjnym jest to nawet 550 złotych zwrotu w razie niepowodzenia. Oczywiście trzeba pamiętać o opłaceniu podatku i żeby otrzymać całość sumy, musimy pamiętać o 14% podatku, czyli wpłaceniu wyższej kwoty.

Aby otrzymać 550 złotych, należy wpłacić 627. Dla osób, które nie wiedzą, czym jest zakład bez ryzyka – to nic innego jak zabezpieczenie naszego pierwszego kuponu. Jeśli kupon wejdzie, środki zostają przelane na konto depozytowe, jak po każdej wygranej, Gdy jednak nie pójdzie po myśli obstawiającego gracza, środki zostają zwrócone w formie bonusu. Aby móc taki bonus wypłacić należy spełnić określone warunki, zawarte w regulaminie bukmachera. W Betclic jest to sześciokrotny obrót otrzymaną stawką. Wtedy środki bonusowe zostaną odblokowane i przelane do depozytu, a wtedy można już wypłacić fundusze na konto bankowe.  

Betclic kod promocyjny na bonusy i promocje powitalne

Dla wszystkich zainteresowanych nowych typerów jedynym bonusem powitalnym z kodem promocyjnym Betclic jest na ten moment właśnie wyżej wspomniany cashback. Warto wspomnieć, że jest to najwyższy zakład bez ryzyka na całym, polskim rynku bukmacherskim. Kolejne promocje, już dla wszystkich stałych graczy mogą zainteresować wielu typerów.

Pierwszą, godną uwagi promocją jest „boost”. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się gwarancja najwyższego kursu na dane zdarzenie wśród wszystkich bukmacherów. Betclic codziennie wybiera kilka takich pojedynków – zwykle na najważniejsze spotkania danego dnia. Wszystkie tego typu zdarzenia są oznaczone rakietą, a także widocznie „migają”, aby tylko nie zostały pominięte przez typujących graczy. Zwykle na tego typu promocje gracze mogą obstawić maksymalnie 25 złotych. Oczywiście nie muszą być to zakłady typu SOLO. Z tymi zdarzeniami można łączyć wszystkie inne spotkania, zarówno wchodzące w skład oferty przedmeczowej, jak i live.

Następną propozycją bukmachera jest „multi+”. Ta promocja jest skierowana do osób, które lubią obstawiać tak zwane „taśmy”. Polega ona mniej więcej na tym, że im więcej zakładów znajdzie się na kuponie, tym wyższy dodatek procentowy będzie dodawany do ewentualnych wygranych graczy. I tak na przykład, gdy gracz postanowi zawrzeć na kuponie 7 zdarzeń, to doliczone zostanie mu +20% do możliwej wygranej. Przy Każdy kolejny typ daje dodatkowo +5%, aż przy 13. zdarzeniach jest to dodatkowe 50% do ewentualnej wygranej.

Poza stałymi promocjami powitalnymi z kodem promocyjnym, jak te dwie powyżej, Betclic wprowadza co jakiś czas tak zwane sezonowe bonusy. I tak w 2020 roku mamy do czynienia z „Rankingiem Mistrzów”, który polega na zbieraniu –  przez typerów, którzy dołączą do akcji – punktów. Każdy z nich dostanie 1 punkt za każdą złotówkę postawioną na kupony SOLO, a także 5 punktów, za każdą złotówkę na kupony AKO. Aby liczyć się w promocji, każdy zainteresowany musi postawić kupon za minimum 5 złotych z kursem całkowitym co najmniej 1.50. Zwycięzca otrzymuje kwotę 2000 złotych w bonusie, a nagradzanych jest aż 100 graczy i najniższa wygrana daje bonus w wysokości 25 złotych.

„Liga Betclic” jest ostatnią promocją, którą na ten moment posiada ów bukmacher w swojej ofercie. W niej może wygrać każdy, kto spełni wymogi ustalone przez Betclic. W grę wchodzą kupony, które są postawione za minimum 20 złotych z kursem całkowitym kupony przynajmniej 2.0. Aby otrzymać 10 złotych bonusu, trzeba w przeciągu 7 dni obstawić minimum 10 zakładów. Przy takim obstawianiu przez równy miesiąc, gracze mogą otrzymać nawet 100 złotych w bonusach od bukmachera.    

Betclic kod promocyjny – Co można obstawiać online?

Jeśli bonusy powitalne i rejestrację z kodem promocyjnym Betclic mamy już za sobą, to czas na część główną, czyli wszystko to, co można obstawiać w Betclic. Gdy spojrzymy na wszystkie dyscypliny sportowe, które oferuje bukmacher, to można obstawiać tak naprawdę praktycznie wszystko. Każdy miłośnik, nawet najbardziej niszowych sportów może znaleźć coś dla siebie. W ofercie znajdziemy oczywiście te najpopularniejsze sporty, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, czy tenis. Na te dyscypliny mamy możliwość typowania setek kombinacji, nie tylko na wyniki spotkań, ale również na poszczególnych strzelców, handicapy, żółte kartki, wygrane kwarty, bramki strzelone w danej tercji i wiele, wiele innych. Oczywiście sportów niszowych również jest sporo w ofercie od Betclic. Gracze mogą typować: badminton, golf, bandy, dart, squash, czy nascar. To nie wszystko, ponieważ łącznie bukmacher posiada około 30 dyscyplin sportowych, co jest jednym z wyższych wyników na całym rynku bukmacherskim. Oferta jest więc zróżnicowana, a przy takiej różnorodności dyscyplin, obstawiać można przez 365 dni w roku, praktycznie 24 godziny na dobę.

oferta zakładów bukmacherskich betclic online
Co można obstawiać w Betclic?

Betclic kod promocyjny na E-sport i sporty wirtualne

Nie można zapominać także o nowoczesnym rozumieniu sportu, jakim jest e-sport. Jest to coś zupełnie innowacyjnego, co od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Współcześnie organizowane są zarówno mistrzostwa poszczególnych krajów, jak i mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie. Poza tym, coraz więcej profesjonalnych drużyn piłkarskich posiada swoje odpowiedniki w e-sporcie. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy również zainteresowali się tym tematem i rozpoczęli przyjmowanie zakładów na poszczególne gry. Nie inaczej w Betclic, gdzie gracze mogą wybrać spośród kilku dyscyplin tej dziedziny sportowej. W swojej ofercie bukmacher posiada zakłady na Counter Strike, League of Legends, Dota 2, czy Rocket League. Wybór jak najbardziej wystarczający, a dzięki niemu Betclic znalazł się w gronie tych bukmacherów, którzy taki e-sport w swojej ofercie posiadają. Pamiętajmy, że w Betclic kod promocyjny daje graczom 200 PLN na obstawianie pełnej oferty bukmachera.

Wielu bukmacherów posiada również zdarzenia związane ze sportami wirtualnymi, czyli takimi, których rozstrzygnięcie jest w 100% losowe i zależy wyłącznie od komputera. Tego typu zdarzeń nie da się przewidzieć, a analiza statystyk jest praktycznie niemożliwa, ponieważ każde kolejne zdarzenia są w większości nowymi pojedynkami. W skład takich dyscyplin mogą wchodzić: wirtualna piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi chartów, czy konne. Do atutów sportów wirtualnych można zaliczyć ich szybkie rozstrzygnięcia – spotkania lub wyścigi kończą się po zaledwie kilku minutach, a także ciągłość zdarzeń, która rozgrywa się bez przerwy, każdego dnia roku. Na pewno jest to jedna z odskoczni od klasycznych dyscyplin sportowych, jeśli gracze chcą spróbować coś innego. Niestety fanów tego typu obstawiania musimy zmartwić. Betclic nie prowadzi tego typu zakładów w swojej ofercie. Dlaczego? Tego nie wiadomo, jednak wiedząc, jak popularne wśród typerów są sporty wirtualne, nie mamy wątpliwości, że Betclic w swoim czasie wprowadzi również na swoją stronę możliwość korzystania z takiej zakładki.

Betclic kod promocyjny online

Betclic to również wiele innych możliwości i dodatkowych funkcji, których trudno znaleźć u innych bukmacherów w Polsce. Na uwagę zasługuje kilka aspektów, które wprowadził ten bukmacher. W Betclic kod promocyjny na bonusy powitalne to dopiero początek dobrej zabawy.

Przede wszystkim posiadają jeden z ciekawszych cashoutów na polskim rynku bukmacherskim. Cashout sam w sobie jest czymś w rodzaju przedwczesnego zakończenia kuponu, w celu „wyciągnięcia” chociaż pewnej sumy pieniędzy z ewentualnej, końcowej wygranej. Pojawia się on wtedy, gdy kupon idzie po myśli gracza i większość meczów kończy się tak, jak postawił zainteresowany gracz. W takim przypadku, gdy kilka spotkań się już zakończyło (oczywiście pozytywnie), a kilka jeszcze przed typerem, to bukmacher może zaproponować pewną kwotę, którą już w tym momencie może wypłacić gracz. Betclic poszedł jeszcze dalej i daje możliwość wypłaty środków również w trakcie trwania meczu, a co jeszcze ciekawsze – nawet, gdy w takim meczu faworyt typera przegrywa. Oczywiście kwota będzie niska, nieco przewyższająca wkład, jednak gdy można chociaż odzyskać włożoną kwotę, a wiemy, że zespół na który postawiliśmy jest na dobrej drodze do porażki, to warto z funkcji cashout skorzystać.

Bukmacher Betclic angażuje się również w sponsoring, co może tylko świadczyć o ich pozycji i zaangażowaniu w rozwijanie sportu. W naszym kraju firma ta jest sponsorem ówczesnego Mistrza Polski w piłce nożnej, czyli Piasta Gliwice, ale również ekstraklasowej Lechii Gdańsk – i co najważniejsze – reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn, czyli jednej z najlepszych siatkarskich reprezentacji świata. Takie działania pokazują, że Betclic chce być kojarzony z mistrzami i dzięki temu dąży do tego, aby znaleźć się wśród najlepszych bukmacherów w kraju.

Betclic polska nowy bonus 2022
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Na uwagę zasługuje także Betclic TV, czyli platforma bukmachera w ramach ich strony internetowej, dzięki której typerzy mogą oglądać najważniejsze pojedynki różnych dyscyplin sportowych. Na graczy czekają spotkania najlepszej ligi koszykówki – NBA, ale także spotkania piłkarskich lig europejskich, jak hiszpańska La Liga, włoska Serie A, czy niższe ligi, jak 2. liga holenderska. Do grona sportów, które można oglądać należą również: siatkówka, tenis, czy sporty zimowe. Dla każdego coś się znajdzie. Jedynym wymogiem, który trzeba spełnić, aby móc korzystać z oglądania spotkań na żywo, jest obstawienie przynajmniej jednego zakładu w przeciągu ostatnich 24 godzin.

Od niedawna w zakładce „Promocje” na stronie bukmachera znalazła się zakładka z tajemniczą nazwą „Strefa VIP”. Wychodzi na to, że do tej strefy, zapraszane są osoby, które najczęściej odwiedzają stronę bukmachera, a także obstawiają odpowiednią ilość zakładów. Jak informuje bukmacher, do tego elitarnego grona wstęp mają tylko ci, których sam Betclic zaprosi – a dzięki temu, tacy gracze mogą skorzystać z wielu ofert specjalnych, a także przedpremierowych. Jakie dokładnie trzeba spełnić warunki, żeby móc tam przynależeć? To niestety owiane jest tajemnicą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pochwałę zasługuje również w Betclic aplikacja mobilna bukmachera, która jeden do jednego odzwierciedla stronę internetową.  Jest ona prosta w obsłudze, wszystkie zakładki są takiej samej kolejności jak na stronie, a także każdy ma możliwość oglądania spotkań za jej pośrednictwem. Co ważniejsze – nie ma w niej znaczących błędów, co często się zdarza w aplikacjach bukmacherskich.

Betclic kod promocyjny – Opinie gracze – czy to dobry bukmacher?

Na sam koniec warto podsumować całą ofertę od Betclic. Betclic kod promocyjny na bonusy i pormocje na start sprawimy, że obstawianie tam to czysta przyjemność. Bukmacher dał się on poznać wielu fanom obstawiania meczów dobrych kilka lat temu, przed wejściem nowelizacji Ustawy Hazardowej. Według graczy najważniejsze jest to, że Betclic nie stracił poprzednio wypracowanej renomy i jakości, którą wyróżniał się już wtedy. Opinie o Betclic są jednoznaczne i wskazują go jako jednego z czołowych firm bukmacherskich w kraju. Dzisiaj, posiadając miano legalnego bukmachera dopracowuje swoją ofertę z miesiąca na miesiąc i pod wieloma względami dogania już czołówkę najlepszych polskich bukmacherów. Dodatkowo limity w Betclic dla zawodowych typerów są wysokie, można więc obstawiać tam na duże stawki. Wiele dyscyplin sportowych, wśród których każdy, nawet bardzo wymagający typer, może znaleźć coś, co go zainteresuje, duży wybór gier e-sportowych i platforma do oglądania spotkań z najważniejszych wydarzeń.

Do minusów można zaliczyć na pewno brak sportów wirtualnych w ofercie, które posiada większość bukmacherów, a także małą ilość bonusów na start. Na ten moment Betclic nie posiada ani freebetu dla nowych typerów, ani bonusu od pierwszej wpłaty. Ratuje ich oczywiście najwyższy zakład bez ryzyka na rynku, jednak coś jeszcze by się przydało, aby przyciągnąć zainteresowanych graczy. Niemniej, całokształt bukmachera można określić jako bardzo przyzwoity i jeden z ciekawszych na rynku.

5 / 5. Ocen: 111

Poprzedni artykułMecz Polska – Argentyna hitem grupy C. Kto faworytem bukmacherów?
Następny artykułZakłady bukmacherskie w Internecie – jakie są zalety i wady tej formy?