Czym są limity u bukmachera legalnego BetClic? W jaki sposób można sobie z nimi poradzić, by grać po swojemu?

BetClic limity. Jak grać po swojemu?
BetClic limity. Jak grać po swojemu?

Limit bukmacherski BetClic

Kiedy już dokonasz rejestracji konta, a jeszcze przed tym, jak odbierzesz bonus powitalny BetClic, będziesz musiał ustalić limity dla swojego profilu gracza. Wielu graczy nie do końca wie, co to takiego. A my jesteśmy po to, by to wytłumaczyć!

Ustawodawca wymusza na bukmacherach w Polsce przeciwdziałanie uzależnieniu od hazardu. W tym celu powstał obowiązek określania limitów przez każdego klienta zakładów bukmacherskich do obstawiania.

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Ustalanie limitów w BetClic PL

W przypadku legalnego bukmachera BetClic Polska, mamy do uzupełnienia cztery rubryki. Jeżeli nie chcemy „bawić się” w ręczne wypełnianie formularza, skorzystać możemy z gotowych profili:

  • Początkujący
  • Amator
  • Ekspert

Nikt za was nie będzie wybierał, do którego grona was wpisać. O wszystkim decydujecie sami według własnego uznania. Pamiętajcie jednak o tym, by być ze sobą szczerym!

BetClic limity pozwalają określić, ile chcemy dziennie oraz miesięcznie maksymalnie wydać na obstawianie. Podajemy również ramy czasowe, które nas interesują, jeśli chodzi o spędzanie czasu na stronie bukmacherskiej.

Tego typu ograniczenia nie wynikają z faktu, że strona BetClic ma jakieś zastrzeżenia wobec was. Jest to po prostu jeden z wymogów, jakie musi spełnić legalnie działający w Polsce bukmacher internetowy jakim jest Betclic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.