Czym są limity u bukmachera legalnego BetClic? W jaki sposób można sobie z nimi poradzić, by grać po swojemu? Czy zawodowi typerzy w Betclic mogą obstawiać zakłady bez limitów?

BetClic limity. Jak grać po swojemu?
BetClic limity. Jak grać po swojemu?

Limit bukmacherski BetClic

Kiedy już dokonasz rejestracji konta, a jeszcze przed tym, jak odbierzesz bonus powitalny BetClic, będziesz musiał ustalić limity dla swojego profilu gracza. Wielu graczy nie do końca wie, co to takiego. A my jesteśmy po to, by to wytłumaczyć!

Ustawodawca wymusza na bukmacherach w Polsce przeciwdziałanie uzależnieniu od hazardu. W tym celu powstał obowiązek określania limitów przez każdego klienta zakładów bukmacherskich do obstawiania.

darmowy bonus w sts na 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Ustalanie limitów w BetClic PL

W przypadku legalnego bukmachera BetClic Polska, mamy do uzupełnienia cztery rubryki. Jeżeli nie chcemy „bawić się” w ręczne wypełnianie formularza, skorzystać możemy z gotowych profili:

  • Początkujący
  • Amator
  • Ekspert

Nikt za was nie będzie wybierał, do którego grona was wpisać. O wszystkim decydujecie sami według własnego uznania. Pamiętajcie jednak o tym, by być ze sobą szczerym! W końcu nie jest to coś, co ma utrudniać życie, a pomagać – na przykład – w uzależnieniu.

Betclic limitowanie kont bukmachera. O co chodzi?

BetClic limity pozwalają określić, ile chcemy dziennie oraz miesięcznie maksymalnie wydać na obstawianie. Podajemy również ramy czasowe, które nas interesują, jeśli chodzi o spędzanie czasu na stronie bukmacherskiej.

Tego typu ograniczenia nie wynikają z faktu, że strona BetClic ma jakieś zastrzeżenia wobec was. Jest to po prostu jeden z wymogów, jakie musi spełnić legalnie działający w Polsce bukmacher internetowy jakim jest Betclic.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy mylą opisywaną przez nas funkcję z tak zwanym limitowaniem kont. Nie o to tutaj chodzi, to coś zupełnie innego! Z „limitowaniem” mamy do czynienia wtedy, gdy strona bukmacherska ograniczy graczowi pewne funkcje ze względu na podejrzenia o łamanie regulaminu itp.

Niestety, nie wszystko w polskim prawie jest jasne dla graczy. Limity to jedna z takich rzeczy, o których można by pisać bardzo długo. Na szczęście, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Zresztą, doskonale to widzicie! 🙂

Nowy bonus bez ryzyka w Betclic na rok 2021

Dobra wiadomość o Betclic Polska, bukmacher decydował się na zwiększenie bonusu bez ryzyka (cashback) do kwoty aż 550 PLN. To najwyższy tego typu bonus na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Między innymi dlatego opinie o Betclic są tak dobre, bukmachera dba o swoich graczy oferując im niemal codziennie nowe promocje i bonusy.

Kod promocyjny na cashback 550 PLN to obecnie „KOD550”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: