Czym są limity u bukmachera legalnego BetClic? W jaki sposób można sobie z nimi poradzić, by grać po swojemu? Czy zawodowi typerzy w Betclic mogą obstawiać zakłady bez limitów?

BetClic limity. Jak grać po swojemu?
BetClic limity. Jak grać po swojemu?

Limit bukmacherski BetClic

Kiedy już dokonasz rejestracji konta, a jeszcze przed tym, jak odbierzesz bonus powitalny BetClic, będziesz musiał ustalić limity dla swojego profilu gracza. Wielu graczy nie do końca wie, co to takiego. A my jesteśmy po to, by to wytłumaczyć!

Ustawodawca wymusza na bukmacherach w Polsce przeciwdziałanie uzależnieniu od hazardu. W tym celu powstał obowiązek określania limitów przez każdego klienta zakładów bukmacherskich do obstawiania.

darmowy bonus w sts na 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Ustalanie limitów w BetClic PL

W przypadku legalnego bukmachera BetClic Polska, mamy do uzupełnienia cztery rubryki. Jeżeli nie chcemy „bawić się” w ręczne wypełnianie formularza, skorzystać możemy z gotowych profili:

  • Początkujący
  • Amator
  • Ekspert

Nikt za was nie będzie wybierał, do którego grona was wpisać. O wszystkim decydujecie sami według własnego uznania. Pamiętajcie jednak o tym, by być ze sobą szczerym! W końcu nie jest to coś, co ma utrudniać życie, a pomagać – na przykład – w uzależnieniu.

Betclic limitowanie kont bukmachera. O co chodzi?

BetClic limity pozwalają określić, ile chcemy dziennie oraz miesięcznie maksymalnie wydać na obstawianie. Podajemy również ramy czasowe, które nas interesują, jeśli chodzi o spędzanie czasu na stronie bukmacherskiej.

Tego typu ograniczenia nie wynikają z faktu, że strona BetClic ma jakieś zastrzeżenia wobec was. Jest to po prostu jeden z wymogów, jakie musi spełnić legalnie działający w Polsce bukmacher internetowy jakim jest Betclic.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy mylą opisywaną przez nas funkcję z tak zwanym limitowaniem kont. Nie o to tutaj chodzi, to coś zupełnie innego! Z „limitowaniem” mamy do czynienia wtedy, gdy strona bukmacherska ograniczy graczowi pewne funkcje ze względu na podejrzenia o łamanie regulaminu itp.

Niestety, nie wszystko w polskim prawie jest jasne dla graczy. Limity to jedna z takich rzeczy, o których można by pisać bardzo długo. Na szczęście, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Zresztą, doskonale to widzicie! 🙂

Nowy bonus bez ryzyka w Betclic na rok 2021

Dobra wiadomość o Betclic Polska, bukmacher decydował się na zwiększenie bonusu bez ryzyka (cashback) do kwoty aż 550 PLN. To najwyższy tego typu bonus na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Między innymi dlatego opinie o Betclic są tak dobre, bukmachera dba o swoich graczy oferując im niemal codziennie nowe promocje i bonusy.

Kod promocyjny na cashback 550 PLN to obecnie „KOD550”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 13

Poprzedni artykułTotomix punkty bukmacherskie. Pełna lista oddziałów!
Następny artykułFortuna a metoda płatności Skrill
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.