Betcris kod promocyjny 2023 to BETONLINE. Jakie są w Betcris bonusy na start i oferta zakładów? Betcris wszedł na polski rynek stosunkowo niedawno, ma za sobą bogate doświadczenie, gdyż działa od 1985 r. Właśnie wtedy został otwarty pierwszy punkt stacjonarny tego operatora. Do niedawna bukmacher operował przede wszystkim na rynkach Ameryki Środkowej m.in. w Panamie i Dominikanie. Betcris ma doświadczenie, które zdaniem ekspertów może przynieść niemałe profity na polskim rynku.

Betcris kod promocyjny, oferta zakładów
Betcris bonusy, kod promocyjny, oferta zakładów

Betcris kod promocyjny 2023 na bonusy powitalne

Gracze zwracają baczną uwagę na ofertę, kod promocyjny i na wysokość kursów, jednak serca graczy zdobywają dzięki bonusom na start. Bonus od depozytu z kodem promocyjnym jest obecnie tą wartością, którą cenią sobie gracze. Mówiąc przystępnie, jest to dodatkowa kwota, która trafia na nasze konto po dokonaniu wpłaty. Bukmacher Betcris wychodzi z ofertą darmowego zakładu o wartości 200 PLN, w chwili kiedy dokonamy wpłaty na konto w wysokości 400 PLN. 200 PLN jest to najwyższy możliwy bonus. Po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na konto możemy zaplanować pierwszy depozyt. Możemy dokonywać płatności, przy pomocy BLIK oraz przelewy24.

Gracz, który chce otrzymać bonus powitalny, musi wpłacić co najmniej 20 PLN. Warunkiem przyznania bonusu jest założenie konta stałego. Gracz musi mieć na uwadze, że co prawda może założyć konto w Betcris bez dowodu tożsamości, jednak wtedy ominie go bonus. Użytkownik, który otrzyma już freebet, musi co najmniej jednokrotnie go obrócić. 

Kod promocyjny Betcris na bonus powitalny to: BETONLINE. Rejestracja z kodem na www.Betcris.pl.

Betcris wyszedł z ofertą zakładu bez ryzyka, co ucieszyło wielu graczy. Początkowo tej opcji miało nie być, na szczęście się pojawiła. Zakład bez ryzyka wynosi u tego bukmachera 50% do 50 PLN. Użytkownicy zastanawiają się, co to tak naprawdę oznacza, po rejestracji konta pierwszy zakład będzie objęty promocją bez ryzyka. Pod warunkiem że depozyt wyniesie 20 PLN, wtedy postawione środki wrócą na konto. Gracz, który chce otrzymać maksymalny zwrot, jest zobligowany zagrać za 100 PLN. W przypadku przegranego zakładu za 100 PLN 50 % środków wraca na konto, będzie to jak łatwo obliczyć 50 PLN. 

Betcris kod promocyjny 2023BETONLINE
Betcris bonus z kodem1400 PLN
Betcris rejestracja z kodemBetcris.pl

Betcris kod promocyjny – jak odebrać bonus na start?

Użytkownicy, którzy chcą rejestrować się u tego buka z kodem promocyjnym BETONLINE, mają możliwość założenia konta tymczasowego na stronie www.Betcris.pl, jednak wtedy musimy być świadomi, że napotkamy na pewne ograniczenia. Najważniejszym mankamentem w takim przypadku będzie brak bonusu na start oraz pozbawienie możliwości dokonywania przelewów na konto. Betcris jako jeden z niewielu legalnych bukmacherów podjął decyzję o nieudzieleniu bonusów na konta tymczasowe. Betcris stoi na stanowisku, że należy nagradzać jedynie tych użytkowników, którzy postanowili zweryfikować dane osobowe. Zdarzają się głosy sprzeciwu, pewni klienci są niezadowoleni z takiego obrotu spraw, jednak plusy, które oferuje bukmacher, zdecydowanie przeważają nad tymi niedogodnościami.

Wymóg konieczności rejestracji konta stałego jest dobrym rozwiązaniem, sprawiającym, że bukmacher ma pewność, że żaden z graczy nie miał zamiaru prać brudnych pieniędzy, sprawa jest postawiona jasno, Betcris chce wiedzieć, kim są osoby, stawiające u niego swe środki finansowe. Wielu klientów chwali sobie to rozwiązanie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betcris kod promocyjny – jak zarejestrować konto z bonusem?

Rejestracja jest przeprowadzona przez portal www.Betcris.pl, użytkownik musi wejść w pole rejestracja, wpisać e-mail, login, hasło, numer telefonu, kody: promocyjny BETONLINE i weryfikacyjny. W tym miejscu należy wcisnąć pole 'dalej’, gdzie wpiszemy imię i nazwisko, PESEL, obywatelstwo, skąd pochodzą pieniądze, które chcemy przeznaczyć na naszą grę. Końcowym elementem rejestracji będzie określenie stawek, które będziemy stawiać oraz potwierdzenie daty naszego urodzenia, gdyż bukmacher musi mieć pewność, że jesteśmy osobami pełnoletnimi. Możemy wyrazić zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych, co może okazać się dobrym rozwiązaniem, gdyż w ten sposób będziemy na bieżąco z obowiązującymi promocjami.

darmowy bonus w sts na 2022
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Gdy jesteśmy przekonani, że wszystko zaznaczyliśmy poprawnie, wciskamy przycisk 'aktywuj’, możemy cieszyć się rozgrywką. Po zalogowaniu możemy zweryfikować naszą tożsamość, dołączamy skany i dowody tożsamości, czyli dowód osobisty, bądź paszport. Bukmacher ma czas na zweryfikowanie poprawności naszych danych, w chwili, gdy wszystko się zgadza, nagradza nas poprzez odblokowanie bonusu powitalnego, dodatkowo usunięty zostanie limit stawek i otrzymujemy możliwość zlecenia wypłat na nasze konto bankowe. Na założenie konta stałego mamy 90 minut od zarejestrowania konta tymczasowego. 

Betcris kod promocyjny – w jaki sposób uzyskać bonus powitalny? 

Odebranie bonusu powitalnego w Betcris z kodem promocyjnym BETONLINE, wiąże się z zarejestrowaniem konta. U tego bukmachera, możemy założyć konto z kodem na start. Po wpisaniu kodu użytkownik może liczyć na większe, korzystniejsze promocje. Chcąc skorzystać z bonusu, zawierając zakład akumulowany, zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1,25 natomiast przy singlu 1,8. Freebet jesteśmy zmuszeni obrócić, gracze chwalą sobie, że wystarczy jeden raz, podczas gdy u konkurencji niejednokrotnie trzeba tego dokonać pięciokrotnie bądź osiem razy. W Betcris gracz musi cały freebet postawić na kupon AKO, gdzie mieści się co najmniej trzy wydarzenia, każde z kursem co najmniej 1,25. 

Betcris kod promocyjny na bonusy dla stałych graczy

Wielu stałych klientów danego bukmachera, podkreśla, że oferuje jedynie bonusy powitalne z kodem promocyjnym, chcąc zdobyć klientelę, w momencie, kiedy użytkownicy się wiążą z nim, przestają się starać. Betcris działa w inny sposób, docenia i cały czas dba o oddanych sobie użytkowników. Bukmacher oferuje tzw. kursowy BOOST, oznacza to tyle, że dane wydarzenia możemy grać po lepszych, korzystniejszych dla graczy kursach. Miłośnicy tzw. taśm, będą niezwykle ukontentowani z bonusu Betcris+, gdzie dodając do kuponu następne zdarzenie, automatycznie uzyskujemy dodatkowe 5%, przy pięciu zdarzeniach uzyskujemy wspomniany pułap procentowy, przy 24 zdarzeniach sięgamy po maksymalny pułap 100%.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wygrane kupony w Betcris nie podlegają obrotowi. Betcris wychodzi z ofertą Tuesday Cashback, na podstawie zyski z poprzednich dni. Wyniki, które osiągamy, liczone są od wtorku do poniedziałku. Użytkownik, chcący bawić się w Tuesday Cashback, musi typować zdarzenia SOLO i AKO z kursem co najmniej 1,85. W przypadku trafienia kuponu AKO na mecze Ekstraklasy otrzymamy od Betcris bonus freebet o wartości 200 PLN, 150 PLN lub 100 PLN. W kuponie musimy umieścić co najmniej sześć typów na najwyższą piłkarską klasę rozgrywkową w Polsce. Gracz, który zagra 9 zdarzeń na Ekstraklasę, uzyska pełną pulę, w przypadku jednej pomyłki osiągnie bonus 200 PLN, siedmiu freebet 150 PLN, sześciu zaś 100 PLN. Freebety musimy obrócić w zakładach AKO, z co najmniej trzema kursami, z typami co najmniej 2,5.

UWAGA: W Betcris kod promocyjny na darmowe bonusy na start to: BETONLINE

Bukmacher wychodzi z ciekawą ofertą, kierowaną do miłośników e- sportu, ci z klientów, którzy w ciągu dnia postawią pięć i więcej kuponów z kursem 1,85 na łączną sumę co najmniej 100 PLN, uzyskają bonus 25 PLN, który pojawi się na koncie w czwartek. Betcris wychodzi do graczy z ofertą bonusów: urodzinowego i wirtualnego zwrotu 50 PLN. Bonus urodzinowy skierowany jest do tych graczy, którzy obstawiali mecze w formule PREMATCH i LIVE. Freebet będzie ważny przez trzy dni, należy obrócić go z wydarzeniami o kursach o wartości co najmniej 2,5.

Jaka jest podstawa prawna działalności Betcris w Polsce? 

Podstawę prawną działania Betcris na obszarze Polski stanowi licencja, wydana przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat, funkcjonująca pod roboczą nazwą PS4.6831.1.2019. Popularny Betcris to MR BET Zakłady Bukmacherskie, działający jako spółka z o.o. 

Dlatego też mamy bezpieczeństwo własnych pieniędzy i gwarancję legalności obstawiając zakłady w firmie bukmacherskie Betcris. Poniżej opisujemy najważniejsze funkcje, ofertę i bonusy na jakie nowi gracze tego znanego bukmachera mogą liczyć.

Betcris oferta zakładów – co można obstawić? 

Betcris ma niezwykle obszerną ofertę zakładów, gdzie znajdują się popularne w Polsce rozgrywki piłkarskie, ponadto znajdziemy tutaj ciekawe kursy na niszowe przynajmniej w naszym kraju rozgrywki NFL oraz snooker, badminton, piłkę wodną. Wszyscy fani rozgrywek esport, znajdą tutaj ofertę zakładów. Użytkownicy, którzy korzystają z usług legalnego bukmachera Betcris chwalą sobie oferty freebet, często zdarza się, że firma ta wystawia wartą uwagi propozycję na europejskie puchary. 

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta zakładów bukmacherskich live w Betcris

Gracze coraz częściej decydują się obstawiać realne mecze na żywo. Użytkownik, który decyduje się typować mecze na live, ma większy wpływ na to, czy odniesie zwycięstwo, czy też poniesie porażkę. Obstawiający, którzy bacznie śledzi dane zdarzenie, widzi co aktualnie dzieje się na boisku, umie dostrzec, kiedy dana drużyna przechodzi kryzys, kiedy znajduje się na fali. Betcris Polska rozlicza zakłady natychmiastowo po zakończeniu danego rezultatu, dzięki czemu szybciej możemy zwiększyć nasze środki. Gracze, którzy stawiają live, podkreślają, że tym sposobem zwiększa się u nich adrenalina, emocje rosną, podkreślają, że obstawiają, gdyż daje im to radość, podekscytowanie.

Legalny bukmacher Betcris wystawia wysokie kursy na wydarzenia toczące się na live, jednak użytkownik musi wykazać się refleksem i właściwie skalkulować opłacalność postawienia na dane zdarzenie, kurs zmienia się szybko. Na zachowanie liczników niebagatelny wpływ mają wydarzenie na polu zmagań, zwycięski set w siatkówce, przełamanie w tenisie ziemnym, zdobyta bramka. Na stronie Betcris, znajdziemy ofertę live.

Betcris kod promocyjny – co jeszcze warto wiedzieć?

Bukmacher Betcris objął patronat nad najwyższą brazylijską ligą piłkarską, czyli tamtejszą Serie A. Umowa obowiązuje w latach 2020- 2023. W Polsce znajduje się wielu kibiców ligi brazylijskiej, takie kluby jak m.in. Santos, Botafogo, International Porto Alegre, Bragantino cieszą się uznaniem, gracze w Polsce śledzą z uwagą rozgrywki Copa Sudamericana i Copa Libertadores. W naszym kraju z każdym rokiem przybywa fanów NFL, zwłaszcza po tym, jak dobrze zaprezentował się w zespole Oakland Raiders, Sebastian Janikowski. Nigdzie w Polsce nie znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów lepszych kursów na zawodową ligę futbolu amerykańskiego niż w Betcris. Fani siatkówki mogą cieszyć się w Betcris, znakomitymi kursami na najlepsze ligi siatkarskie na świecie oraz na turnieje reprezentacyjne. Bukmacher dystansuje konkurencję doskonałą ofertą, szybko można się tutaj zarejestrować, oferta powitalna, bonusy z kodem promocyjnym są przystępne i klarowne, co więcej Betcris zadbał o oddanych, wiernych marce od dłuższego czasu użytkowników. 

5 / 5. Ocen: 44

Poprzedni artykułJak obstawiać mecze polskiej Ekstraklasy?