Betgames STS to legalne karty przez internet na prawdziwe pieniądze. Każdy, kto chce grać w pokera i nie tylko, musi mieć konto, które teraz da się założyć z bonusem bez depozytu!

Betgames STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na start?
Betgames STS bonus bez depozytu 2022. Jak dostać kasę na start?

STS bonus bez depozytu. Jak otworzyć darmowe konto z premią?

STS bonus bez depozytu to oferta związana z procesem rejestracji. Każdy, kto chce grać w karty w STS, musi posiadać darmowe konto na stronie internetowej www.STS.pl. A zakładanie konta to z kolei okazja do zdobycia do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 29 PLN od razu po zakończeniu całego procesu!

Co trzeba zrobić, by zdobyć bonus bez depozytu na rok 2022? Krok pierwszy – wejść na www.STS.pl. Krok drugi – założyć konto, wpisując w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny BETONLINE. Uwaga! Jeśli nie wpiszemy kodu, nie zostanie nam przyznany bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN.

darmowy bonus w sts na 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Oferta powitalna jest dostępna dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji zagrać w STS przez internet. Nie ma znaczenia czy chodziło o obstawianie meczów, czy granie w karty – do każdej z tych czynności potrzebne jest dokładnie to samo.

STS Betgames a obstawianie meczów w internecie

Nie trzeba mieć dwóch kont – do STS Betgames oraz do stawiania na mecze piłkarskie czy inne sporty. Wszystko da się zrobić z tego samego profilu, a jego założenie jest legalne i nie trwa dłużej niż 60 sekund!

Kiedy już odbieramy 29 PLN bez depozytu, możemy też liczyć na bonus specjalny 100% do kwoty 1200 PLN. W ten sposób odbieramy premię o takiej wartości jak nasz depozyt, czyli 300 złotych wpłaty to 300 złotych premii itp.

Legalne karty na pieniądze

Aby grać w Betgames, czyli karty na pieniądze, wystarczy zalogować się na konto na www.STS.pl i przejść do działu o nazwie „Betgames”. Kolejny krok do wybranie interesującej nas gry – może poker online, a może coś zupełnie innego?

I teraz to, co dla niektórych najważniejsze – STS mobilne kasyno także jest dostępne, a to oznacza, że w karty można grać także przez internet na urządzeniu przenośnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykuł29 PLN za darmo bez depozytu od bukmachera STS
Następny artykułBetters online – opinie, bonusy, aplikacja mobilna
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.