Obstawiasz zakłady na rzuty rożne? U bukmachera legalnego Etoto możesz raz w tygodniu odebrać aż 25 PLN na typowanie!

Bonus 50 PLN na zakłady na rzuty rożne!
Bonus 50 PLN na zakłady na rzuty rożne!

Etoto freebet dla graczy

Opisywana promocja jest dostępna tylko dla osób, które posiadają konto internetowe u bukmachera Etoto. W każdym tygodniu, gdy chce się wziąć w niej udział, należy dokonać rejestracji na oficjalnej stronie.

Bonus w wysokości 25 PLN przyznawany jest w formie tak zwanego cashbacku, czyli rekompensaty za przegrany kupon spełniający określone warunki.

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do tej oferty, musisz zagrać pojedynczy kupon na sumę rzutów rożnych w meczu piłki nożnej. Stawka nie może wynosić mniej niż 50 PLN, a kurs typu – 1.02.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy Zakład w Etoto

Dodatkowe środki w ramach promocji zawsze wynoszą 25 PLN, dlatego w tym przypadku nie ma znaczenia kwota, za jaką gracz postawił swój kupon.

Kiedy twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany, a tym samym będziesz mógł otrzymać premię, po zalogowaniu się na profil zobaczysz specjalne powiadomienie o możliwości odebrania 25 PLN. Bonus wystarczy zatwierdzić, by pojawił się na koncie w ciągu maksymalnie 20 minut.

Nie jesteś jeszcze graczem Etoto? Możesz dokonać rejestracji choćby i teraz, a wszystko dlatego, że cały proces zajmuje maksymalnie kilka minut. Co najważniejsze, jest to w stu procentach legalny bukmacher – gra u niego jest bezpieczna i zgodna z prawem!

Przypominamy, że każdy nowo zarejestrowany typer może otrzymać Etoto bonus powitalny! Szczegóły na temat aktualnej promocji znajdziecie na stronie podanej przez nas poniżej!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNowa promocja dla kibiców Wisły Płock od Bukmachera Lvbet
Następny artykułTotalbet Pay Express. Co to za opcja i jak z niej korzystać?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.