Osoby, które planują założyć konto u bukmachera Etoto, bez wątpienia powinny zapoznać się z najnowszą ofertą powitalną tego portalu do obstawiania!

Bonus na start w Etoto. Jaki jest dostępny?
Bonus na start w Etoto. Jaki jest dostępny?

Gracze w Polsce coraz częściej korzystają z usług marki Etoto. Od pewnego czasu jest ona wyjątkowo popularna. Zawdzięcza to z pewnością szeroko pojętemu marketingowymi oraz licznym promocjom organizowanym dla typerów.

Bonus powitalny Etoto jest dostępny dla wszystkich osób, które jeszcze nie są w nim zarejestrowane. Przy zakładaniu konta należy pamiętać, iż trzeba wprowadzić prawdziwe dane – weryfikacja odbywa się natychmiast.

Łącznie premia na start wynosi nawet 1000 PLN, ale trzeba pamiętać, że jej wysokość zależy przede wszystkim od tego, jaką kwotę postanowimy zdeponować na profil. Zasada jest prosta – im więcej, tym lepiej!

Promocja powitalna w Etoto przydzielana jest graczom w dwóch transzach – pierwsza do 100 PLN oraz druga do 900 PLN. Poniżej przedstawiamy, jak dokładnie to wygląda:

  • 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę
  • 50% do 900 PLN za drugą wpłatę

Oczywiście, każdy z bonusów może być odebrany tylko jeden raz. Oferta może się w każdej chwili zmienić, dlatego warto być na bieżąco z newsami bukmacherskimi, jakie publikujemy na łamach naszego portalu!

Chcesz dokonać rejestracji w Etoto? Zrobisz to bez najmniejszego problemu i niezwykle szybko na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus na start w Etoto. Jaki jest dostępny?
5 (100%) 2 vote[s]