Osoby, które planują założyć konto u bukmachera Etoto, bez wątpienia powinny zapoznać się z najnowszą ofertą powitalną tego portalu do obstawiania!

Bonus na start w Etoto. Jaki jest dostępny?
Bonus na start w Etoto. Jaki jest dostępny?

Bonus powitalny w Etoto

Gracze w Polsce coraz częściej korzystają z usług marki Etoto. Od pewnego czasu jest ona wyjątkowo popularna. Zawdzięcza to z pewnością szeroko pojętemu marketingowymi oraz licznym promocjom organizowanym dla typerów.

Bonus powitalny Etoto jest dostępny dla wszystkich osób, które jeszcze nie są w nim zarejestrowane. Przy zakładaniu konta należy pamiętać, iż trzeba wprowadzić prawdziwe dane – weryfikacja odbywa się natychmiast.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Łącznie premia na start wynosi nawet 1000 PLN, ale trzeba pamiętać, że jej wysokość zależy przede wszystkim od tego, jaką kwotę postanowimy zdeponować na profil. Zasada jest prosta – im więcej, tym lepiej!

Promocja powitalna w Etoto przydzielana jest graczom w dwóch transzach – pierwsza do 100 PLN oraz druga do 900 PLN. Poniżej przedstawiamy, jak dokładnie to wygląda:

  • 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę
  • 50% do 900 PLN za drugą wpłatę

Oczywiście, każdy z bonusów może być odebrany tylko jeden raz. Oferta może się w każdej chwili zmienić, dlatego warto być na bieżąco z newsami bukmacherskimi, jakie publikujemy na łamach naszego portalu!

Chcesz dokonać rejestracji w Etoto? Zrobisz to bez najmniejszego problemu i niezwykle szybko na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus Totalbet na niedzielne El Clasico!
Następny artykułJak działa wyszukiwarka kursów w Forbet?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.