Planujesz obstawianie tegorocznego Australian Open? Bukmacher Fortuna przygotował dla wszystkich graczy bonus na tenis w wysokości 20 PLN!

Bonus na tenis w Fortunie!
Bonus na tenis w Fortunie!

Bonus na Australian Open

Oferta specjalna na Australian Open 2019 dostępna jest w dniu 14 stycznia. Nie trzeba się do niej zapisywać, jednak trzeba w trakcie jej trwania postawić przynajmniej trzy kupony LIVE z typami na mecze AO. 

Każdy zakład kwalifikacyjny musi być zagrany za stawkę co najmniej 20 PLN. Bonus można otrzymać tylko raz, tak więc ilość postawionych kuponów nie wpływa na sumę otrzymanego doładowania konta. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna przeleje premie w dniu 15 stycznia. Ma to nastąpić do końca doby, czyli do godziny 23.59. 

Typy tenisowe online

W promocji bierze się pod uwagę nie tylko kupony zagrane na oficjalnej stronie internetowej bukmachera, ale również w aplikacji Fortuny, którą pobrać można zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. 

Musisz grać typy na tenis, by wziąć udział w tej ofercie specjalnej. Aktywność bukmacherska związana z piłką nożną czy innymi dyscyplinami nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu. 

Dodatkowe środki na obstawianie są przyznawane w formie punktów lojalnościowych. Gracz nie musi wpisywać żadnego kodu promocyjnego, by odebrać doładowanie. 

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Obecnie możesz je założyć nawet bez weryfikacji danych. Pamiętaj jednak, że tylko przy zapisywaniu się do bukmachera możliwe jest wpisanie kodu bonusowego „BETONLINE„!

Do skorzystania z promocji wymagane jest konto na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDługi kupon to większe wygrane w LvBET!
Następny artykułBukmacher daje 25zł na start!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.