Już w niedzielę czeka nas kolejne w historii starcie pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Bukmacher Totalbet ma dla graczy bonus 45 PLN na to spotkanie!

Bonus Totalbet na niedzielne El Clasico!
Bonus Totalbet na niedzielne El Clasico!

Promocja na mecz El Clasico

Tylko osoby, które są zarejestrowane w Totalbet, mogą skorzystać z tej oferty. W przypadku braku konta, możesz założyć je w każdej chwili i to w stu procentach przez internet! Co bardzo ważne, po założeniu konta nie musisz od razu weryfikować danych – masz na to aż trzy miesiące!

Kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki, by był zakwalifikowany do oferty specjalnej na El Clasico:

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
  • zakład SOLO lub AKO
  • Typy z oferty przedmeczowej bądź Live!
  • Przynajmniej jeden typ z oferty na mecz FC Barcelona – Real Madryt
  • Stawka 45 PLN wykorzystana z konta głównego
  • Kurs łączny kuponu – 2,00 lub więcej

Pamiętaj, że w promocji na Gran Derbi nie obowiązują zakłady specjalne, czyli, na przykład, Total Boost.

Bonus 45 PLN przyznawany jest w sposób automatyczny i to bez względu na to, czy kupon zakończy się wygraną, czy nie. Każdy z uczestników może odebrać jedno doładowanie na konto.

Kursy na najbliższe spotkanie FC Barcelona – Real Madryt można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera Totalbet, czyli na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Następny artykułBonus na start w Etoto. Jaki jest dostępny?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.