Każdy, kto dokonuje rejestracji darmowego konta na stronie BetClic, może liczyć na specjalny bonus w wysokości do 1000 PLN. Już teraz dowiedz się więcej!

kod promocyjny betclic
Betclic kod promocyjny: KOD500

Betclic w Polsce

Bukmacher BetClic Polska działa na polskim rynku od lipca 2019 roku. Wcześniejsze konta zakładane u tego bukmachera nie są brane pod uwagę, a więc wszyscy muszą dokonać rejestracji jeszcze raz.

Jak to wygląda w praktyce, co można zyskać? Jeżeli wypełnisz formularz rejestracyjny, otrzymasz możliwość obstawiania meczów z oferty BetClic PL. Dodatkowo, będziesz mógł zgarnąć nawet 500 PLN ekstra!

fortuna kod promocyjny
Darmowy bonus od Fortuny. Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny bonus powitalny

Aktualny bonus powitalny BetClic to 100% wartości pierwszej wpłaty. Jeżeli więc, na przykład, przelejesz do bukmachera 1000 PLN, otrzymasz dokładnie taką samą kwotę w formie bonusu. Łącznie będziesz miał więc aż 2000 PLN!

Czy rejestracja konta BetClic może sprawić jakieś problemy? Raczej nie powinna, ponieważ proces przygotowano tak, by poradził sobie z nim nawet początkujący typer.

Bonus powitalny BetClic jest dostępny dla każdego nowego gracza, ale tylko przy pierwszej wpłacie. Właśnie dlatego tak ważne jest, byś przy depozycie numer jeden przelał jak największą kwotę.

Wszystkie dodatkowe środki możesz wykorzystać na obstawianie, a po odpowiednim obrocie – wypłacić i wydać na co tylko chcesz!

Przypominamy, że obowiązuje BetClic kod promocyjnyKOD500„. Jedyne, co trzeba zrobić, to wpisać podane przez nas słowo w odpowiedniej rubryce formularza rejestracyjnego.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak sprawdzić, czy bukmacher jest dobry?
Następny artykułForbet bonus reload. Środa z premią 500 PLN dla graczy!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.