Jak to zrobić, żeby na samym początku zyskać 25 złotych bez wkładu własnego. To bardzo proste i daje możliwość zagrania o kasę bez ryzykowana swoich pieniędzy! Zacznij od założenia konta na stronie wirtualnej STS.pl, gdzie podczas rejestracji wpisując kod: BETONLINE zyskujesz pewnie 25 PLN bonusu na twoje konto. Ofertę również łączymy z bonusem powitalnym do kwoty 1000 złotych.

Zasady zyskania Freebetu w STS

Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz spróbować swoich sił w tej dyscyplinie musisz poznać kilka ważnych zasad przestrzeganych przez wszystkich typerów. Po założeniu konta twój bonus zostaje aktywowany do 3 dni roboczych w kwocie maksymalnej 25 złotych. Akcja ta trwa od 11 stycznia do godziny 01:0 do odwołania.

Wszelkich odpowiedzi na pytania również udzieli pomoc online na stronie STS. Żeby wypłacić otrzymany bonus musisz dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu czyli 75 złotych. Liczą się również stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Wystarczy, że spełnisz te warunki i środki wpłyną na Twoje konto, lub wykorzystasz je na dalszą grę.!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus na tenis w Fortunie!
Następny artykułNowa promocja dla kibiców Wisły Płock od Bukmachera Lvbet
Legalni bukmacherzy w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów z Fortuny, STS, eTOTO.