W dzisiejszych czasach najlepsi bukmacherzy w Polsce muszą bardzo starać się o to, by zdobyć sympatię swoich klientów i przekonać ich do rejestracji w ich serwisach internetowych. Okazuje się jednak, że to nie wystarczy. Dziś bowiem szybko i z dużą łatwością można zmienić firmę, u której się obstawia. Koniecznie jest przedsięwzięcie kroków zachęcających stałych klientów do pozostania z danym operatorem. Właśnie temu służą programy lojalnościowe, o których więcej powiemy w dzisiejszym poradniku.

najlepsze programy lojalnościowe online
Bukmacherskie programy lojalnościowe – gdzie najlepsze?

Jak działa program lojalnościowy u bukmachera? – krok po kroku

Legalni bukmacherzy w bardzo różny sposób podchodzą do swoich programów lojalnościowych. Większość z tych standardowych programów wymaga od klienta niewiele. Udział w tego typu programach polega na:

  • Rejestracji w serwisie internetowym bukmachera – tej dokonuje się w szybki sposób, poprzez wypełnienie prostego formularza. Warto zadbać w nim o to, by skorzystać z bonusu powitalnego i wpisać kod promocyjny (jeśli jest dostępny).
  • Zapisania się do programu lojalnościowego – niektórzy legalni bukmacherzy robią to w sposób automatyczny. W przypadku innych – konieczne jest udanie się na odpowiednią podstronę i kliknięcie w przycisk potwierdzający udział.
  • Zbierania punktów, zazwyczaj poprzez kolejne zakłady bukmacherskie, a często również przez branie udziału w akcjach promocyjnych czy wykonywanie pomniejszych zadań.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Wymiany punktów na nagrody – robi się to zwykle na tej samej podstronie, na której zapisywało się do programu.

Dlaczego warto sięgnąć po bukmachera z programem lojalnościowym?

Wybierając bukmachera, u którego będzie się obstawiać własne typy bukmacherskie coraz więcej osób zwraca uwagę na to, czy posiada on program lojalnościowy. Nie bez powodu. Ten bowiem jest świetnym urozmaiceniem codziennego obstawiania, a jednocześnie kolejnym celem, do którego można zmierzać we własnej karierze w roli typera.

Udział w programach lojalnościowych nic nie kosztuje, a jest w stanie przynieść mnóstwo korzyści. Zależnie od bukmachera, nagrody mogą być bardziej lub mniej wartościowe. Zawsze jednak są czymś dodatkowym i przydatnym w codziennym obstawianiu (komu w końcu nie przydadzą się chociażby dodatkowe środki na obstawianie?).

Bukmacherzy online, którzy oferują możliwość udziału w programie lojalnościowym zazwyczaj są też tymi, którzy bardzo duży nacisk kładą na swoich stałych i regularnych obstawiających. Podczas gdy więc większość operatorów dba przede wszystkim o klientów dopiero zakładających konto, niektórzy cenią sobie regularność i lojalność, organizując tym samym – poza programami lojalnościowymi – specjalne akcje promocyjne zarówno dla nowych, jak i stałych oraz regularnych obstawiających.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Programy lojalnościowe to zatem świetny dodatek do codziennego obstawiania i coś, co dodaje nutkę dodatkowych emocji do świata zakładów wzajemnych.

Programy lojalnościowe bukmacherów dla VIP-ów

Niektórzy bukmacherzy online nieco inaczej podchodzą do swoich programów lojalnościowych. Zamiast udostępniać je każdemu klientowi, kierują je tylko do wybranej ich grupy – w dodatku takiej, która obstawia najwięcej i dokonuje największego miesięcznego obrotu (nie bez powodu w ich nazwie widnieje VIP). Do programów tego typu zazwyczaj nie można się zapisać. Najlepsi bukmacherzy sami decydują o tym, kogo do nich zaprosić – oceniają to na podstawie aktywności w ich serwisach. Wytyczne nie są zwykle podawane, co dodatkowo podnosi rangę tego typu programów.

Co istotne, programy tego typu dają o wiele lepsze nagrody niż standardowe ich odpowiedniki. Rzeczywiście więc nagradzają za lojalność, regularność i szeroko pojętą aktywność.

Najpopularniejsze bukmacherskie programy lojalnościowe

Swoje własne programy lojalnościowe posiadają praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy. Wybór w tej kwestii ma się duży, jednak należy pamiętać, że nie każdy z nich jest przeznaczony dla wszystkich odbiorców. Poniżej prezentujemy te, które przykuwają najwięcej uwagi – w różny sposób. 

darmowy bonus w sts na 2022
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Fortuna Klub Plus

Program lojalnościowy Fortuny jest tym najbardziej rozpoznawalnym na polskim rynku. Wynika to przede wszystkim z faktu, że istnieje na rynku już od wielu lat. Jest więc nie tylko czymś atrakcyjnym, ale też po prostu cieszącym się dużym zaufaniem. Fortuna kieruje swój program do każdego użytkownika. Działa on w sposób standardowy – za każde 2 złote wydane na zakład na stronie www.eFortuna.pl otrzymuje się więc 1 punkt. Za samą rejestrację jest się w stanie pozyskać aż 2800 punktów, które bezpośrednio można wymienić na 20 złotych bonusu bez depozytu. Nagród jest znacznie więcej, a wśród nich są właśnie darmowe zakłady, boosty kursowe, ale też specjalne bonusy z katalogu. Dodatkowo dla członków Fortuna Klub Plus organizowane są specjalne akcje promocyjne, w których wygrywać można dodatkowe punkty. W strefie typera czekają na graczy kolejne korzyści, które gracz może potem wykorzystać.

LV Punkty

Każdy użytkownik, który jest klientem bukmachera LVBet zbiera też punkty. Z tym jednak, że odbywa się to na nieco innych zasadach. 1 punkt otrzymuje się za każde wydane na zakłady 25 złotych. Same punkty można zaś wymienić wyłącznie na prawdziwe pieniądze. 100 punktów to 5 złotych, które trafi na saldo depozytowe (będzie można je wypłacić).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co ważne, LV Bet organizuje sporo akcji promocyjnych, w ramach których daje możliwość zdobycia dodatkowych punktów i przyspieszenia procesu zdobywania nagród.

Strefa VIP w STS

Bukmacher STS wybrał drogę VIP dla swojego programu lojalnościowego. Kieruje go wyłącznie do najaktywniejszych graczy w swoim serwisie, choć dokładnie nie precyzuje, co to tak właściwie znaczy. Wyłącznie najaktywniejsi gracze zyskują możliwość udziału w programie VIP. Całość bazuje na systemie zaproszeń i to sam bukmacher decyduje, komu przyznać dostęp do Strefy VIP, którą znajduje się na stronie www.STS.pl.

Ekskluzywność tego programu lojalnościowego jest podkreślana przede wszystkim za sprawą nagród możliwych do zdobycia za jego pośrednictwem. Tą podstawową jest opiekun konta, który jest w stanie załatwić praktycznie wszystko, co jest związane ze sportem i bukmacherem. Członkowie Strefy dostają też zaproszenia na wydarzenia sportowe i kulturalne (darmowe bilety na mecze), ale też są objęci wyższą tolerancją stawek. Mogą więc grać za więcej – bez potrzeby weryfikowania zakładów.

5 / 5. Ocen: 3

Poprzedni artykuł5 strategii zakładów o niskim ryzyku
Następny artykułCo lepiej nie obstawiać u bukmachera żeby nie przegrać?