Bwin to bukmacher, który po wielu latach nieobecności powrócił na rynek polski, by ponownie walczyć o udziały w jego obrębie oraz oczywiście o każdego klienta z naszego kraju. Jako że jest światowym gigantem rynku zakładów wzajemnych, jego obecność u nas jest czymś, co z całą pewnością warto śledzić. Co jednak powinniśmy o nim wiedzieć, zanim tak właściwie się u niego zarejestrujemy?

bwin rejestracja

Czy Bwin to zaufany i legalny bukmacher?

Bwin to bukmacher, który swoją legalną działalność prowadzi od 1997 roku – posiada zatem nie tylko olbrzymie doświadczenie, ale i sporą renomę. Zwłaszcza że niemal od początku swojej działalności swoje usługi świadczy osobom w różnych częściach świata. Choć wywodzi się z Austrii i tam działa najprężniej, jest jednym z potentatów rynku francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz brytyjskiego. Co istotne, w Bwin rejestracja na pewno da nam dostęp do mocno spersonalizowanej właśnie pod polski rynek oferty. Bukmacher słynie bowiem z tego, że stara się trafić w gusta swoich regionalnych odbiorców. W Wielkiej Brytanii na przykład bardzo przykłada się do swojej oferty na krykiet czy wyścigi koni, które są tam szalenie popularne.

Można już oficjalnie powiedzieć, że Bwin jest legalnym bukmacherem. Nie dość bowiem, że przejął jednego z najstarszych polskich bukmacherów, Totolotka (i pozyskał od niego licencję), to jeszcze przeszedł przez proces weryfikacyjny, który zafundowało mu polskie Ministerstwo FInansów. Fakt jest zatem prosty – typowanie u niego jest dla nas w pełni bezpieczne.

Na co trzeba się przygotować zakładając u niego konto?

Zanim w ogóle założymy własne konto u bukmachera Bwin czy Betclic i zaczniemy obstawianie w ramach jego serwisu internetowego, powinniśmy wiedzieć o kilku rzeczach. Poniżej przedstawiamy kilka tych rzeczy, które są istotne jeszcze przed kliknięciem przycisku “Zarejestruj”, a które pomogą nam obstawiać u niego z największą efektywnością.

  • Warto przygotować sobie budżet na start – w Bwin bez depozytu nie jesteśmy w stanie ani typować, ani na przykład oglądać transmisji. Dlatego też dobrze jest przygotować sobie fundusz na start.
  • Bwin weryfikuje polskie konta – przygotujmy się więc na to, że będziemy mu musieli podesłać skan lub zdjęcie własnego dowodu.
  • W Bwin obstawiać mogą tylko osoby pełnoletnie – jest to zasada oczywista, jednak warta zapamiętania.
  • Bukmacher oferuje bardzo rozległą ofertę powitalną – zapoznajmy się z nią jeszcze zanim założymy u niego swoje własne konto.

Jakie są na temat Bwin opinie?

Pojawiające się w sieci na temat Bwin opinie sugerują, że jest to bukmacher naprawdę godny zainteresowania, konkurujący z innymi firmami na wielu różnych polach. Chodzi tutaj nie tylko o kursy bukmacherskie, ale także między innymi o transmisje meczów, dostępne rynki na zakłady bukmacherskie, ale i o pokrycie ofertowe.

Bwin, a kiedyś PremiumBull w szczególności chwalony jest za swoją aplikację mobilną, dla wielu innych firm uchodzącą za prawdziwy wzór do naśladowania. Nie ulega więc wątpliwości, że i na polskim rynku będzie miał potencjał do tego, by zabłysnąć. Mimo że wkracza na niego w momencie, w którym dominują na nim zupełnie inne marki.

5 / 5. Ocen: 5

Poprzedni artykułNiekonwencjonalne podejście do tworzenia rankingów: jakim zaczyna być LegalBukmacher?
Następny artykuł29 PLN za darmo bez depozytu od bukmachera STS