Zagrałeś kupon z typami na mecze tenisowe, ale nie udało ci się wygrać? Oto, co możesz zrobić – czeka na ciebie cashback do 100 PLN u legalnego bukmachera Etoto!

Cashback dla graczy Etoto. Zgarnij nawet 100 PLN na tenis!
Cashback dla graczy Etoto. Zgarnij nawet 100 PLN na tenis!

Etoto zwrot pieniędzy

Warunki promocji są łatwe do zrozumienia. Sama oferta jest ważna do 21 kwietnia i dostępna jest dla wszystkich zapisanych osób, które są zarejestrowane na oficjalnej witrynie internetowej Etoto.

Zwrot w Etoto jest przyznawany w sposób automatyczny. Nie musisz się po niego zgłaszać – wystarczy, że zaakceptujesz premię, o której informację znajdziesz w specjalnym powiadomieniu pop-up.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta obowiązuje do dnia 21 kwietnia. Jest dostępna dla każdego, ale pod warunkiem, iż dana osoba zapisze się do oferty. Etoto kod promocyjny nie jest w tym przypadku wymagany.

Promocje bukmacherskie Etoto 2019

Jeżeli jeszcze nie masz konta na stronie bukmachera Etoto, pamiętaj, iż na start możesz odebrać nawet 1000 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach. W kwietniu do zdobycia jest też 20 PLN jako bonus bez depozytu!

Oto, jakie zakłady kwalifikują się do tej promocji:

  • pojedyncze i wielokrotne,
  • postawione na Rolex Monte-Carlo Masters,
  • min. stawka zakładu: 50 zł,
  • min. kurs zakładu : 1.02,
  • min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.02.

A ty masz już swój typ dnia na tenis? Sprawdź, jakie są aktualne kursy na stronie Etoto i skorzystaj z promocji w razie, gdy podwinie ci się noga!

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMecze za darmo w internecie
Następny artykułBetClic Polska. Jak wejść na stronę?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.