Promocja dostępna w Betclic o nazwie Pewny Zakład to możliwe odebrania specjalnego zwrotu do 40 PLN. Jak działa ta oferta specjalna dla graczy?

Co to jest Pewny Zakład w Betclic? Zwrot 40 PLN dla graczy!
Co to jest Pewny Zakład w Betclic? Zwrot 40 PLN dla graczy!

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Dostępny u bukmachera Betclic kod promocyjny cały czas jest dostępny. Jeżeli ktoś nie posiada konta u tego buka, może to zmienić w każdej chwili, a jednocześnie dostać na start nawet 500 PLN jako cashback! Wspomniany przez nas kod brzmi: „KOD500„!

Akcja Pewny Zakład trwa do końca 15 sierpnia. Podczas niej gracze obstawiają piłkę nożną, a w przypadku niepowodzenia otrzymują pełny zwrot zagranej stawki.

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak dokładnie to działa? Co jest potrzebne do skorzystania z tej oferty? Przede wszystkim do Pewnego Zakładu trzeba się zapisać. Kolejnym krokiem jest zagranie odpowiedniego kuponu.

Betclic Pewny Kupon – co to jest, jak działa?

Do promocji kwalifikują się tylko kupony wielokrotne zagrane pre-match lub live. Stawka nie może wynieść więcej niż 40 PLN i mniej niż 20 PLN. W zakładzie muszą znaleźć się typy z piłki nożnej w liczbie co najmniej 5 o kursie 5.00 lub wyższym (łącznie).

Organizator dodatkowe środki przeleje na konta odpowiednich osób w dniu 16 sierpnia, czyli około dobę po zakończeniu okresu trwania promocji.

Na stronie Betclic promocje nie są żadną nowością. Niemal w każdym tygodniu można u tego buka znaleźć coś interesującego. Jesteśmy tutaj po to, by pisać wam o najważniejszych bonusach. Bądźcie z nami na bieżąco!

Betclic Polska działa legalnie. Korzystanie z dostępnych u niego bonusów, promocji i tym podobnych jest jak najbardziej dozwolone!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: