Promocja dostępna w Betclic o nazwie Pewny Zakład to możliwe odebrania specjalnego zwrotu do 40 PLN. Jak działa ta oferta specjalna dla graczy?

Co to jest Pewny Zakład w Betclic? Zwrot 40 PLN dla graczy!
Co to jest Pewny Zakład w Betclic? Zwrot 40 PLN dla graczy!

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Dostępny u bukmachera Betclic kod promocyjny cały czas jest dostępny. Jeżeli ktoś nie posiada konta u tego buka, może to zmienić w każdej chwili, a jednocześnie dostać na start nawet 500 PLN jako cashback! Wspomniany przez nas kod brzmi: „KOD500„!

Akcja Pewny Zakład trwa do końca 15 sierpnia. Podczas niej gracze obstawiają piłkę nożną, a w przypadku niepowodzenia otrzymują pełny zwrot zagranej stawki.

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak dokładnie to działa? Co jest potrzebne do skorzystania z tej oferty? Przede wszystkim do Pewnego Zakładu trzeba się zapisać. Kolejnym krokiem jest zagranie odpowiedniego kuponu.

Betclic Pewny Kupon – co to jest, jak działa?

Do promocji kwalifikują się tylko kupony wielokrotne zagrane pre-match lub live. Stawka nie może wynieść więcej niż 40 PLN i mniej niż 20 PLN. W zakładzie muszą znaleźć się typy z piłki nożnej w liczbie co najmniej 5 o kursie 5.00 lub wyższym (łącznie).

Organizator dodatkowe środki przeleje na konta odpowiednich osób w dniu 16 sierpnia, czyli około dobę po zakończeniu okresu trwania promocji.

Na stronie Betclic promocje nie są żadną nowością. Niemal w każdym tygodniu można u tego buka znaleźć coś interesującego. Jesteśmy tutaj po to, by pisać wam o najważniejszych bonusach. Bądźcie z nami na bieżąco!

Betclic Polska działa legalnie. Korzystanie z dostępnych u niego bonusów, promocji i tym podobnych jest jak najbardziej dozwolone!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułOferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!
Następny artykułSiatkarski cashback 500 zł w Betclic Polska!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.