Temat wydaje się stary jak świat, ale niekoniecznie został już wyczerpany w stu procentach. Zastanawiacie się czy bukmacher stacjonarny daje gorsze warunki od internetowego? Sprawdzamy!

Czy bukmacher stacjonarny daje gorsze warunki?
Czy bukmacher stacjonarny daje gorsze warunki?

Gdzie obstawiać? W internecie czy stacjonarnie?

W dzisiejszych czasach gracze przede wszystkim obstawiają przez internet i nikt co do tego nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości. Obecnie skorzystać można nawet z aplikacji mobilnych, dzięki czemu poza domem również dostępna jest dla nas opcja stawiania na faworytów.

Bukmacher stacjonarny to dla niektórych przeżytek, a dla innych wręcz przeciwnie. Jakby na to nie patrzeć, nadal są osoby korzystające z oddziałów naziemnych i niekoniecznie chcą to zmieniać.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przyjęło się, że bukmacher stacjonarny nie daje tak wiele, jak bukmacher internetowy. Czy tak jest naprawdę? Wszystko zależy, jakie dokładnie mamy oczekiwania. Jeżeli przede wszystkim patrzymy na wartość kursów, z tym bywa różnie, ale rzadko się zdarza, by stacjonarnie było lepiej, niż online.

W kwestii promocji też wszystko przemawia raczej za grą w internecie. Większość organizowanych akcji dostępna jest jedynie w wersji online czy mobilnej. To jednak żadna reguła, bo zdarzają się też sytuacje zupełnie odwrotne.

Mimo wszystko, obecnie pod wieloma względami lepiej radzą sobie bukmacherzy online. Nie ma jednak wątpliwości, że i gra stacjonarna ma pewne zalety – chociażby brak konieczności przechodzenia procesu weryfikacji danych.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotalbet bonus powitalny 2019
Następny artykułJak szybko postawić kupon bukmacherski?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.