Totolotek bardzo wielu osobom kojarzy się z losowaniami Lotto. Czy jest to rzeczywiście to samo? Jeżeli nie znacie odpowiedzi na to pytanie, za chwilę dowiecie się tego, co niezbędne!

Czy Totolotek a Lotto to to samo?
Czy Totolotek a Lotto to to samo?

Lotto i Totolotek są ze sobą powiązane?

Na pewno już nieraz słyszeliście określenie „grać w totolotka”. Pewnie właśnie dlatego marka bukmacherska Totolotek kojarzy się wielu osobom z Lotto. Owszem, najbardziej znana polska loteria liczbowa była niegdyś dostępna pod tą nazwą, ale obecnie już nie jest, chociaż jeszcze nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Chociaż obecnie mamy już dostępne Lotto w internecie, to tylko bukmacher Totolotek umożliwia nam obstawianie wydarzeń sportowych online. Jeżeli zatem chcemy typować piłkę nożną, wybieramy tę drugą opcję.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totalizator Sportowy obecnie pozwala na grę w internecie w Euro Jackpot, Mini Lotto oraz Lotto. Każda z tych gier wiąże się z naprawdę pokaźnymi wygranymi, gdzie można wygrać nawet kilkaset milionów złotych dzięki jednemu losowaniu i zakładowi za 12 złotych!

Mimo że obie opisywane przez nas formy gry są legalne, warto pamiętać różnicę, gdzie można grać i w co dokładnie. W końcu miłośnicy losowań liczb na pewno nie będą zadowoleni jeśli wejdą na stronę, w której dostępne są zakłady na wydarzenia sportowe rozgrywane w danym dniu.

Najważniejsza wiadomość jest taka, że zarówno Lotto, jak i Totolotek to dwie marki działające zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oznacza to, że korzystając z ich usług nie łamiemy przepisów i tym samym nie narażamy się na konsekwencje w postaci bolesnych kar dla naszego portfela.

Jeżeli wolicie obstawianie meczów online, możecie założyć darmowe konto na www.Totolotek.pl. Nowi gracze mogą liczyć na bonus bez wpłaty pieniędzy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy dla początkujących
Następny artykułCzym jest konto VIP w Forbet?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.