Na pewno słyszałeś kiedyś o koncie VIP u bukmachera Forbet. Dowiedz się już teraz, co to właściwie jest i jak dokładnie działa!

Czym jest konto VIP w Forbet?

Konto VIP u Polskiego bukmachera Forbet

Każdy z nas lubi być dobrze traktowany i to nie tylko w przypadku bukmacherów internetowych. Specjalne bonusy, wyższe kursy czy limity – na pewno kiedy tylko nadarza się okazja, by korzystać z tego typu akcji promocyjnych, staracie się to robić. 

Właśnie dlatego tak sporo osób stara się dowiedzieć, czym jest konto VIP w Forbet. Kiedy widzimy te trzy magiczne litery, od razu wiemy, że będziemy mogli liczyć na lepsze warunki od innych, a oto przecież chodzi każdemu, prawda? 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie ma czegoś takiego jak specjalny kod VIP Forbet, który wystarczy wpisać, by stać się bukmacherskim VIP-em. Na dodatkowe przywileje mogą liczyć głównie ci, którzy są aktywni w zakładach bukmacherskich i wykazują się ponadprzeciętną wiedzą na temat sportu. 

Dużym ułatwieniem jest posiadanie specjalnego statusu w innych zakładach bukmacherskich. To bardzo dobra karta przetargowa w rozmowach z Forbet w sprawie przyznania uprawnień dla najlepszych typerów. 

Gracz VIP otrzymuje w Forbet możliwość korzystania z opieki indywidualnego opiekuna, zgarnia premie inne od reszty, a także ma możliwość grania wyższych kursów czy specjalnych zakładów. Mimo że to tylko kilka przykładów, na pewno wystarczyły one, by was zachęcić!

Jak nietrudno się domyślić, VIP-em nie da się zostać od razu. Pierwszy krok to rejestracja na oficjalnej stronie Forbet. Pamiętajcie, że obecnie można w formularzu wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy Totolotek a Lotto to to samo?
Następny artykułJak odebrać 40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.