Każdy, kto stawia „taśmy” powinien zainteresować się regularną promocją dla klientów LvBET, w której można zdobyć nawet 25% wygranych więcej, niż zwykle!

Długi kupon to większe wygrane w LvBET!
Długi kupon to większe wygrane w LvBET!

Bonus LvBET

Oferta dostępna jest do odwołania. Każdy, kto posiada konto zarejestrowane w LvBET, ma prawo do odebrania raz w tygodniu jednej premii od wygranych w kuponie AKO z co najmniej czterema typami. 

Wysokość premii od zysku zależy od tego, ile zdarzeń gracz postanowi zagrać na jednej „taśmie”. Do zdobycia jest od 7,5 do nawet 25% więcej! 

  • Cztery typy na kuponie AKO – 7,5% więcej
  • Pięć typów na kuponie AKO – 10% więcej
  • Sześć typów na kuponie AKO – 15% więcej
  • Siedem typów na kuponie AKO – 20% więcej
  • Osiem typów na kuponie AKO – 25% więcej
sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje w LvBET 2019

Nie trzeba stawiać na konkretną dyscyplinę sportową, by skorzystać z tej promocji. Obowiązuje ona w przypadku wszystkich typów, jakie są dostępne w ofercie LvBET.

Stawka minimalna kuponu kwalifikującego się do akcji nie może być niższa niż 10 PLN, natomiast kurs ogólny musi wynosić co najmniej 3.0.

Jeżeli chcesz odebrać podwyższoną wygraną, musisz zgłosić się do organizatora drogą e-mailową. Wystarczy wysłać na odpowiedni adres poczty elektronicznej numer wygranego kuponu! 

Pamiętaj, że jeżeli nie masz konta u opisywanego bukmachera, możesz założyć je w każdej chwili, wykorzystując przy tym LvBET kod promocyjny 2019

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak odebrać 40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET?
Następny artykułBonus na tenis w Fortunie!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.