Świetna promocja w lutym. Polska legalna firma bukmacherska Etoto rozdaje bonusy 20 PLN za samą rejestrację. Nie musisz wpłacać depozytu! To nie wszystko z niespodzianek. Oprócz 20 PLN możesz też zgarnąć dodatkowe bonusy na start, a łącznie zyskać nawet 1040 PLN. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Bezpłatny bonus za rejestrację

Bonus bukmacherski od Etoto 20zł na start będzie dotyczył wyłącznie tych użytkowników, którzy zarejestrują konto w lutym. Poza tą promocją, do zgarnięcia przez każdego gracza będą dodatkowe premie.  

  • 20 PLN za samą rejestrację w lutym
  • 200% super bonusu za pierwszy depozyt
  • 100% super bonusu za drugi depozyt
  • Jeśli w drugiej wpłacie, przelejesz 40 PLN, dostaniesz super 20 PLN w postaci freebetu!

Nie musisz posiadać żadnego kodu promocyjnego, aby dostać dodatkowe pieniądze. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.etoto.pl, i zarejestrujesz konto u bukmachera w miesiącu luty. Musisz koniecznie pamiętać, że te powyżej opisane bonusy są otrzymywane za konkretne działania. 

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz u jakiego bukmachera zacząć grać, to zapewniamy, że firma etoto jest świetnym rozwiązaniem. Nawet w rankingach bukmacherskich etoto zajmuje najwyższe lokaty.

Etoto bonus na start

W czasie odbywającej się akcji bonusowej od firmy etotot można zyskać nawet 1040 PLN. Pamiętaj, jednak, że wysokość kwoty jest wypadkową wysokości wpłat, jakie zlecasz.

Kolejna ważna informacja! Bukmacher etoto to polska firma, która jest legalnym podmiotem, a więc zawieranie zakładów na jej stronie jest pewne i oczywiście zgodne z polskim prawem. 

Sami nie potrafimy uwierzyć, ale to prawda. Rejestrujesz konto u bukmachera Etoto w lutym i dostajesz nawet 7 ekstra bonusów. Tak dużo premii, freebetów i wyższych wygranych nie było od kilku miesięcy. Polecamy skorzystać!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie bez depozytu i nie tylko!
Następny artykułMecze za darmo w Fortunie
Legalni bukmacherzy w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów z Fortuny, STS, eTOTO.