Bukmacher Forbet przygotował dla wszystkich graczy bonus reload. Do zdobycia jest aż 500 PLN, a wszystko, czego potrzeba to dokonanie jednej wpłaty!

Forbet bonus reload. Środa z premią 500 PLN dla graczy!
Forbet bonus reload. Środa z premią 500 PLN dla graczy!

Forbet bonus reload 2019

Bukmacher Forbet przygotował specjalną premię, którą można otrzymać tylko za jeden depozyt. Na czym dokładnie polega ta oferta? Czy każdy może z niej skorzystać, czy może jest to tylko coś zarezerwowanego dla nielicznych?

Opisywana promocja dostępna jest wyłącznie w dniu 10 lipca. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto mieć na uwadze, że bonus nie może wynieść więcej niż 500 PLN na konto.

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Bonus reload Forbet to 50% wartości przelewu. Jeżeli więc wpłacisz 100 złotych, na twoje konto trafi 50 zł ekstra. Zawsze liczy się przelew numer jeden powyżej 20 PLN!

Promocja dla graczy Forbet online

Wszystkie dodatkowe środki mogą być wykorzystane na obstawianie dowolnej dyscypliny, ale bez Wirtualnych Sportów. Co bardzo ważne – warunek obrotu to tylko x1!

W jaki sposób można wypłacić pieniądze bonusowe od Forbet? Stawiasz zagraną kwotę na jednym kuponie, a gdy tylko okaże się on zwycięski – kasa jest już twoja!

Jeżeli jeszcze nie jesteś osobą zarejestrowaną na stronie marki bukmacherskiej Forbet, możesz to zrobić nawet i teraz. Przypominamy, żę obecnie Forbet bonus powitalny wynosi nawet 2000 PLN, a dodatkowo kod promocyjnyBETONLINE” daje 50 PLN jako freebet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus za rejestrację. Do zdobycia 500 PLN!
Następny artykułCashback 510 PLN. Kod „KOD510”
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.