To normalne, że obstawiając mecze, chciałbyś wygrywać jeszcze więcej. Co ciekawe, jest na to sposób, mimo że mało osób zdaje sobie z tego sprawę!

Forbet. Jak obstawiać mecze, by wygrywać więcej?
Forbet. Jak obstawiać mecze, by wygrywać więcej?

Forbet obstawianie meczów online

Masz już konto w Forbet, a może jeszcze nie założyłeś i dopiero zastanawiasz się, jak to zrobić oraz czy wpisać Forbet kod promocyjny? Na pewno dokonanie rejestracji to pierwszy krok, bez którego trudno wyobrazić sobie grę u bukmachera.

Jako typer zarejestrowany w Forbet masz prawo do korzystania z dostępnych u niego promocji. W tym przypadku chodzi o tak zwany poranny bonus, który pozwala na zdobycie wygranych większych aż o 14 procent!

forbet bonus na start
forbet bonus na start

Jak wygrywać więcej u bukmachera?

Jak stawiać mecze, żeby wygrywać więcej? To dość proste – postaw kupon z minimum czterema spotkaniami, a następnie dodaj specjalne zdarzenie o kursie 1.14. W przypadku trafienia wszystkich twoich zakładów, otrzymasz wygranych więcej, niż w normalnych okolicznościach.

PORADNIK VIDEO wyjaśni ci dokładnie, na czym polega wygrywanie ekstra pieniędzy w Forbet:

Podobnie jak u bukmachera Fortuna, w Forbet także możesz oglądać mecze za darmo. Wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat!

Jeżeli dopiero założyłeś konto bukmacherskie, pamiętaj, że przysługuje ci nie jeden, nie dwa, ale aż trzy bonusy za pierwsze wpłaty. Do zgarnięcia jest łącznie aż 1250 PLN ekstra! Aktualny kod promocyjny znajdziesz poniżej!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMecze za darmo w Fortunie
Następny artykułTotalbet świętuje Dzień Kobiet. 99PLN oraz zwrot 100%!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.