Znany w Polsce bukmacher Forbet otwiera nową usługę Forbet TV, dzięki której wszyscy fanatycy mogą oglądać mecze przez internet całkowicie bezłatnie. Usługa jest już dostępna dla każdego użytkownika firmy Forbet. 

forbet tv – mecze za darmo

Mecze w internecie za darmo

Mecze online to bardzo popularna forma wśród internautów i użytkowników wszystkich znanych bukmacherów. Tym razem firma Forbet uruchomiła podstronę, na której możemy oglądać wydarzenia sportowe w internecie. Dzisiaj wyjaśnimy czym jest ta nowa opcja i jak ją włączyć, aby szybko oglądać dowolne ważne wydarzenie.

Jeśli jesteś graczem legalnego bukmachera Forbet, możesz prędko włączyć każdy stream wideo z meczów piłkarskich, siatkarskich, hokeja, itp. Wszystko to całkowicie darmowe, na komputery, oraz telefony i tablety.

Mecze na żywo włączysz, jeśli posiadasz konto gracza w firmie Forbet. Możesz je założyć w zaledwie kilka sekund. Proces całej rejestracji jest szybciutki i niezwykle prosty, ponieważ firma bukmacherska Forbet nie wymaga pełnych danych osobowych. Nie musimy skanować dowodu, ani przesyłać plików weryfikacyjnych. 

Jak włączyć meze w Forbet TV?

Wydarzenia sportowe w usłudze Forbet włącza się w następujący sposób:

1 Odwiedź www.iForbet.pl

2 Wypełnij formularz rejestracyjny i wpisz kod promocyjny: BETONLINE

3 Aktywuj konto nowego użytkownika

4 Zaloguj się i oglądaj meczyki!

Zakłady bukmacherskie Forbet dają możliwość oglądania piłki nożnej, siatkówki, hokeja oraz turniejów wielkoszlemowych i wielu innych dyscyplin sportowych. Usługa umożliwia oglądanie wszystkich ważnych meczy, zatem na pewno każdy wierny kibic znajdzie coś dla siebie interesującego.

Doszły nas również ważne informacje, że nasza polska Ekstraklasa będzie dostępna u legalnych bukmacherów. Jeżeli stanie się to faktem, to firma Forbet TV stanie się prawdopodobnie pierwszym bukmacherem, który będzie oferował transmisje z naszej polskiej ligi. Trzymamy mocno kciuki i jak tylko tak opcja zostanie udostępniona, to od razu poinformujemy Was na naszym blogu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.