E-portfele to jedne z najpopularniejszych metod płatności wśród typerów w naszym kraju. Czy metoda płatności Skrill dostępna jest u bukmachera Fortuna?

Fortuna a metoda płatności Skrill
Fortuna a metoda płatności Skrill

Skrill u bukmachera Fortuna

Dlaczego właściwie Skrill? Przede wszystkim ze względu na ogromną wygodę i bardzo prostą obsługę. Doładowanie konta w tym portalu jest niezwykle proste i odbywa się w ekspresowym tempie. A kiedy już posiadamy środki, możemy robić to, co tylko nam się podoba.

Bukmacher Fortuna cieszy się wśród graczy naprawdę dużą popularnością. Spory udział w rynku zawdzięcza nie tylko dobrym kursom czy promocjom, ale również innym produktom ułatwiającym graczom życie.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do jednych z takich funkcji zalicza się korzystne dla klienta metody płatności. Wśród nich znajdziecie właśnie, między innymi, portfel Skrill, z którego można wpłacać pieniądze do bukmachera.

Niestety, na ten moment polskie prawo zakazuje wypłat wygranych do instytucji innych od tradycyjnych banków. Oznacza to, że Skrill może być wykorzystywany jedynie do składania depozytów.

E-portfel dostępny jest dla każdego gracza Fortuny, a nie jedynie dla osób, które spełnią jakieś szczególne warunki obrotu środków i tak dalej. Jeżeli zależało wam na tym, by korzystać z metody Skrill, na pewno powinniście dobrze zastanowić się nad założeniem profilu na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna, czyli na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.