Fortuna Happy Hour to dokładnie 60 minut na to, by zainkasować wygrane większe aż o 14 procent! Już teraz poznajcie szczegóły na temat niedzielnej promocji!

Fortuna Happy Hour. Godzina z bonusem 14%!
Fortuna Happy Hour. Godzina z bonusem 14%!

Fortuna daje bonus. 14% więcej niż zwykle!

Bukmacher Fortuna dla graczy przygotował premię, którą można odebrać tylko w przypadku dniu rozgrywania meczu Polska vs Macedonia Północna. Mowa tu, oczywiście, o niedzieli 13 października.

W ramach promocji każdy gracz może odebrać wygrane większe o 14% od tych dostępnych regularnie. Nie ma limitu bonusu, dlatego tylko i wyłącznie od gracza i jego typów zależy to, ile ekstra gotówki zgarnie!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do oferty specjalnej kwalifikują się kupony postawione za co najmniej 20 PLN brutto. W zakładzie promocyjnym muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy na piłkarskie wydarzenia z oferty pre-match.

Happy Hour – godzina z powiększonymi wygranymi w Fortunie Online!

Uwaga! Zakłady spoza działu piłkarskiego nie pozwalają na zgarnięcie powiększonych wygranych. Premia przyznawana jest automatycznie, dlatego też w ogóle nie trzeba się po nią zgłaszać.

Happy Hour to szczęśliwa godzina. Oznacza to, iż promocja bukmachera Fortuna dostępna jest tylko w wyznaczonej porze. Start ma miejsce o 17, a zakończenie – 60 minut później.

Nowo zarejestrowani w Fortunie mogą liczyć na jeszcze więcej! Założenie konta na stronie eFortuna.pl to na ten moment szansa na zgarnięcie bonusu do 1000 PLN. Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTenisowy bonus – kasa dla graczy, czyli 50 PLN ekstra!
Następny artykułZakłady specjalne na piłkarzy w Betfan. Oto Player Bets!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.