Obstawianie meczów jest legalne u każdego bukmachera z licencją. Okazuje się jednak, że wcale gra zgodna z prawem nie oznacza płacenia pełnego podatku!

Gdzie można obstawiać mecze bez podatku?
Gdzie można obstawiać mecze bez podatku?

Obstawianie zakładów bez podatku

Każda legalna firma bukmacherska zobowiązana jest do stosowania stawek podatkowych przewidzianych w odpowiednich ustawach. I tak – 12% gracz płaci od wniesionej stawki oraz 10% ewentualnie w przypadku wygranej wynoszącej co najmniej 2280 PLN.

Niektórzy legalni bukmacherzy pozwalają na grę bez podatku i to całkowicie za darmo. Nie ma tu mowy o żadnym oszustwie czy oszukiwaniu państwa. De facto, podatek płacimy, ale jest on nam zwracany – i to nawet z nawiązką!

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele firm bukmacherskich w naszym kraju oferuje promocje bez podatku. Na pewno najwięcej z nich znajdziecie w portalu www.Totolotek.pl. W nim gra bez 12% jest dostępna przez większość tygodnia, szczególnie gdy rozgrywane są ważne mecze piłkarskie czy inne istotne wydarzenia sportowe.

Musimy pamiętać o tym, że obstawianie bez podatku nie jest dostępne zawsze oraz iż dotyczy tylko i wyłącznie pierwszej opłaty, czyli tej w wysokości 12% od sumy wniesionej stawki.

Jeżeli więc skorzystamy z oferty bezpodatkowej, a wygramy ponad 2280 PLN, będziemy zmuszeni zapłacić 10%. Oczywiście, wszystko da się w jakiś sposób ominąć. Można – na przykład – zamiast jednego sporego kuponu zagrać kilka za niższą stawkę! 😉


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotolotek przygotował freebet na Puchar Polski!
Następny artykułJaki bukmacher ma najlepsze opinie?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.