Obstawianie meczów jest legalne u każdego bukmachera z licencją. Okazuje się jednak, że wcale gra zgodna z prawem nie oznacza płacenia pełnego podatku!

Gdzie można obstawiać mecze bez podatku?
Gdzie można obstawiać mecze bez podatku?

Każda legalna firma bukmacherska zobowiązana jest do stosowania stawek podatkowych przewidzianych w odpowiednich ustawach. I tak – 12% gracz płaci od wniesionej stawki oraz 10% ewentualnie w przypadku wygranej wynoszącej co najmniej 2280 PLN.

Niektórzy legalni bukmacherzy pozwalają na grę bez podatku i to całkowicie za darmo. Nie ma tu mowy o żadnym oszustwie czy oszukiwaniu państwa. De facto, podatek płacimy, ale jest on nam zwracany – i to nawet z nawiązką!

LvBET i bonus powitalny za niską wpłatę

Wiele firm bukmacherskich w naszym kraju oferuje promocje bez podatku. Na pewno najwięcej z nich znajdziecie w portalu Totolotek. W nim gra bez 12% jest dostępna przez większość tygodnia, szczególnie gdy rozgrywane są ważne mecze piłkarskie czy inne istotne wydarzenia sportowe.

Musimy pamiętać o tym, że obstawianie bez podatku nie jest dostępne zawsze oraz iż dotyczy tylko i wyłącznie pierwszej opłaty, czyli tej w wysokości 12% od sumy wniesionej stawki.

Jeżeli więc skorzystamy z oferty bezpodatkowej, a wygramy ponad 2280 PLN, będziemy zmuszeni zapłacić 10%. Oczywiście, wszystko da się w jakiś sposób ominąć. Można – na przykład – zamiast jednego sporego kuponu zagrać kilka za niższą stawkę! 😉

Obstawianie bez podatku – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Gdzie można obstawiać mecze bez podatku?
5 (100%) 2 vote[s]