Szukacie miejsc, gdzie można obstawiać mecze za darmo? Mamy nadzieję, że dzięki nam nareszcie traficie dokładnie tam, gdzie tego chcecie! 

Gdzie można obstawiać mecze za darmo?
Gdzie można obstawiać mecze za darmo?

Darmowe obstawianie meczy u bukmachera

Obstawianie meczów w internecie interesuje coraz większe grono Polaków i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Pamiętajmy jednak o tym, że typowanie to nie tylko możliwość wygrywania, ale także przegrywania i do każdego zakładu warto podchodzić z odpowiednim rozsądkiem.

Granie za darmo u bukmachera jest możliwe, ale tylko niektóre strony internetowe oferują taką opcję. Niestety, nie ma w Polsce firmy, która zdecydowałaby się na stworzenie tak zwanego konta demo, czyli miejsca, gdzie każdy może się zalogować, zagrać wirtualny kupon za wirtualne pieniądze, a nawet zobaczyć jak wygląda proces zlecenia wypłaty i tak dalej.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie meczów u legalnych bukmacherów

Jeżeli interesuje cię gra u bukmachera online i to najlepiej bez inwestowania własnych środków, powinny spodobać ci się tak zwane bonusy bez depozytu. Co to takiego? To specjalne premie, które można zgarnąć bez dokonywania wpłaty!

Nie ma tutaj żadnych haczyków – owszem, legalni bukmacherzy dają czasem pieniądze na obstawianie zupełnie za darmo jak STS. Warto jednak pamiętać o tym, że każdy taki bonus musimy obrócić konkretną ilość razy i dopiero wtedy możemy myśleć o jego wypłacie i przeznaczeniu na dowolny cel niezwiązany z bukmacherką.

W STS 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Wśród doświadczonych typerów padają różne opinie na temat bonusów no deposit. Jedni je chwalą, a inni uważają za stratę czasu. Na pewno jest to ciekawa alternatywa dla premii za wpłatę, chociaż trzeba pamiętać, że ich wartość zazwyczaj nie jest za wysoka, a warunki obrotu takie, że niektórym początkującym raczej nie uda się ich spełnić.

Jeżeli macie ochotę sprawdzić, jak wygląda otrzymywanie premii bez wpłaty, wystarczy, że wypełnicie formularz rejestracyjny na www.Totalbet.pl i zgodzicie się na przyznanie bonusu!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.