Dla Ciebie to nie jest taka prosta sprawa? Nie wiesz bowiem, które podmioty bukmacherskie są w tym momencie rzeczywiście najlepsze? Gdzie warto obstawiać swój pierwszy zakład bukmacherski? Zapoznaj się z firmami hazardowymi, które cieszą się aktualnie największym zainteresowaniem, a opinie na ich temat są znakomite. Jeśli wybierzesz te podmioty bukmacherskie, to zrobisz bardzo dobry ruch.

Dlaczego warto wybrać STS?

Jeśli chcesz współpracować na co dzień z najlepszymi, to warto zdecydować się właśnie na tego bukmachera. Nie będziesz tej decyzji żałować. STS to profesjonalna i zarazem legalna firma hazardowa. To pierwsza ważna informacja. Warto dodać, że ta firma hazardowa oferuje świetne promocje. Co jest tutaj bardzo chwalone przez użytkowników? Jak chcesz sprawdzić ofertę danej firmy hazardowej, to możesz skorzystać z bonusu bez depozytu. STS oferuje w tym temacie 29 PLN. Aby zgarnąć tę promocję, musisz w czasie zakładania konta wpisać kod promocyjny o treści „BETONLINE”.

To nie wszystko. Co ważne, główna promocja tego bukmachera jest o wiele bardziej hojna. Jeśli będziesz posiadać konto oraz wpłacisz pierwszy depozyt, to zainkasujesz 100% do 1200 PLN. To naprawdę znakomita oferta dla każdego nowego Klienta bukmachera STS. Na co jeszcze można liczyć? Jeśli chodzi o typowanie, to nie brakuje wydarzeń do wyboru. Oferowane są zakłady przedmeczowe, live, czy sporty wirtualne itp.

Gdzie jeszcze mieć swoje konto bukmacherskie?

Obecnie rynek zakładów wzajemnych w Polsce przeżywa prawdziwy renesans. Jest coraz większa rywalizacja. Tak naprawdę ta kwestia… może jedynie cieszyć. Warto wiedzieć, że dzięki temu masz okazję wybrać nie tylko legalne, ale także profesjonalne podmioty hazardowe. Oferują one świetne bonusy na start. Dodatkowo można liczyć na urozmaiconą ofertę pod kątem samego typowania. Jakie firmy bukmacherskie są polecane? W tym gronie jest na pewno Betfan. Ten podmiot hazardowy jest legalny. Ma bowiem zezwolenie wystawione przez Ministerstwo Finansów.

Informacja o tym aspekcie znajduje się zaś na dole głównej strony tego bukmachera. Jeśli zdecydujesz się na posiadanie tam konta, to będziesz zadowolony. Wszak możesz np. liczyć na cashback do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To zakład bez ryzyka, jak i podwojenie kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN). Dodatkowo ta firma hazardowa zapewnia świetną ofertę składająca się z eventów sportowych oraz rozrywkowych.

Inne polecane przez ekspertów podmioty hazardowe

Na pewno warto tutaj wymienić Fortunę. Jest to doświadczona firma hazardowa, która zapewnia dobre bonusy. Chodzi np. o promocję bez depozytu. Tym sposobem każda nowa osoba może zainkasować 20 PLN. Wystarczy tylko założyć konto oraz „wklepać” właściwy kod promocyjny (KOD550). Co jeszcze jest oferowane przez Fortunę? Ta firma hazardowa zapewnia zakład bez ryzyka do 600 PLN (wartość bonusu jest w tym przypadku uzależniona od pierwszego depozytu). Warto także mieć konto w Betclic. Choćby po to, by zgarnąć świetny bonus dla początkujących. Obecnie ta firma hazardowa oferuje cashback do 550 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułCo można obstawiać u legalnych bukmacherów w Polsce?
Następny artykułKody promocyjne – który bukmacher oferuje ich najwięcej?