Jeżeli obstawiać skutecznie, to tylko przy jak najlepszych kursach bukmacherskich. Jakie strony oferują najciekawsze notowania w Polsce? Wiedza na ten temat przydaje się każdemu typerowi!

Gdzie znajdę najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce?
Gdzie znajdę najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce?

Gdzie dobre kursy bukmacherskie w Polsce?

Dlaczego to właśnie najlepsze kursy bukmacherskie są tak istotne? To dzięki nim zdobywamy lepsze wygrane. Mimo że różnice potrafią być niekiedy bardzo niewielkie, w rozrachunku miesięcznym czy rocznym potrafią przynieść zaskakująco więcej lub mniej pieniędzy.

Coraz więcej osób przekonuje się o roli wartości kursów na poszczególne mecze, dlatego trzeba pamiętać, by nigdy nie grać w ciemno tylko i wyłącznie na jednej stronie bukmacherskiej. Najlepsi w branży mają konta przynajmniej u kilku bukmacherów, a zazwyczaj nawet u wszystkich!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

U jakiego bukmachera najlepiej obstawiać mecze?

Założenie konta u bukmachera jest darmowe, a zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by za każdym razem grać kupon tam, gdzie akurat najbardziej się to opłaca. Czy jednak można odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki bukmacher daje najlepsze kursy na mecze w większości przypadków?

Na pewno nie istnieje taka strona typerska, gdzie obstawianie jest zawsze najkorzystniejsze. Gdyby tak było, mało kto grałby gdzieś poza nią. Nie zmienia to jednak faktu, że są takie marki, które pozytywnie wyróżniają się na tle innych.

Od wielu lat do grona najlepszych bukmacherów do obstawiania typerzy wymieniają www.STS.pl. Tej marki przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Pewnie każdy już o niej słyszał, a obecnie na start można u niej zgarnąć aż 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Kod promocyjny to BETONLINE.

Najlepsze kursy na mecze w internecie

Wysokie kursy bukmacherskie znajdziemy też na stronie www.eFortuna.pl. To kolejna marka ciesząca się ogromnym zaufaniem typerów oraz dobrą opinią nawet na tych forach, gdzie zazwyczaj się narzeka. W Fortunie dobre notowania są, między innymi na siatkówkę oraz tenis.

Mimo że na stronie www.Betfan.pl kursy nie zawsze wydają się konkurencyjne, firma ta jest jedynym bukmacherem w Polsce, który pozwala na obstawianie bez podatku. Z tego względu daje aż 14% wygranych więcej i dzięki temu można u niego zarabiać pokaźniejsze kwoty niż na większości stron bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy mobilne kasyno jest tak dobre jak komputerowe?
Następny artykułJaki bukmacher najlepszy? Aktualny ranking!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.