Hokejowy bonus czeka na chętnych u legalnego bukmachera Forbet. Juz teraz możesz się dowiedzieć, co zrobić, by zgarnąć dodatkowe 500 PLN na obstawianie meczów!

Hokej z bonusem w Forbet. Odbierz swoje 500 PLN!
Hokej z bonusem w Forbet. Odbierz swoje 500 PLN!

Bonus na hokej. Obstawianie online

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie podczas fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw świata w hokeju na lodzie. W praktyce oznacza to okres od dnia 10 maja do 21 maja.

Aby otrzymać bonus w wysokości 500 PLN, twoim zadaniem jest stawianie każdego dnia co najmniej 100 PLN na mecze najważniejszej hokejowej imprezy tego roku.

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Forbet zakłady online. Premia za aktywność

Kupon kwalifikacyjny musi zawierać przynajmniej trzy zakłady. Kurs nie może być mniejszy niż 1.30, natomiast na każdej „taśmie” musi znaleźć się przynajmniej jeden mecz z HMŚ 2019.

To coś zupełnie innego niż Forbet premia na start. Jest to promocja, z której może skorzystać każdy, kto jest zarejestrowany u bukmachera i chce obstawiać mecze hokejowe rozgrywane w najbliższych dniach w Słowacji.

Nie jest ci w tym przypadku potrzebny kod promocyjny Forbet. Oferta jest dostępna dla wszystkich chętnych, którzy wydadzą w okresie promocyjnym odpowiednie środki pieniężne.

A jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera Forbet, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili za pośrednictwem internetu. Za pierwsze trzy depozyty można otrzymać łącznie 1200 PLN oraz dodatkowe 50 PLN za wykorzystanie kodu „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułWeekend bez ryzyka. 79 PLN od Forbet!
Następny artykułPolacy strzelają, a ty zarabiasz w Totalbet!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.