Legalny bukmacher Betfan oferuje klientom karty online na prawdziwe pieniądze. Każdy zainteresowany może zagrać tutaj w takie gry jak poker, blackjack oraz wojna!

Jak grać legalnie w karty online na pieniądze w Betfan?
Jak grać legalnie w karty online na pieniądze w Betfan?

Karty w internecie są w Polsce legalne?

Jeżeli bliżej przyjrzymy się tematowi kart online, prawdopodobnie szybko natrafimy na strony, które informują, że tego typu produkcje są nielegalne. Czy to rzeczywiście prawda? W wielu przypadkach tak, ale trzeba pamiętać, iż nie brakuje na rynku wyjątków. Do takich zalicza się chociażby Betfan TVbet.

Legalny bukmacher Betfan posiada w swojej ofercie zakłady na karty. Oznacza to, że możemy u niego grać w pokera, blackjacka czy wojnę i nie martwić się o łamanie przepisów. Wszystko ze względu na to, iż nie uczestniczymy w rozgrywce w sposób bezpośredni, a jedynie stawiamy zakłady na to, jak zakończy się konkretne rozdanie.

darmowy bonus w sts na 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Pierwszym bukmacherem oferującym karty legalne na pieniądze był STS i jego Betgames. Obecnie na rynku znajdziemy coraz więcej podobnych propozycji, które starają się wyprzedzić konkurencję. Czy Betfan ma propozycję godną uwagi?

Blackjack, poker i wojna online. Betfan oferuje popularne gry każdemu klientowi!

Popularne gry takie jak poker, wojna oraz blackjack są dostępne dla każdej osoby, która jest zarejestrowana na stronie internetowej www.Betfan.pl. Dla wielu bardzo dobrą wiadomością jest to, że mamy tutaj do czynienia z produkcjami klasycznymi, gdzie zasady są łatwe do przyswojenia i prawdopodobnie wszystkim już bardzo dobrze znane.

Na stronie internetowej www.Betfan.pl w dziale „TVbet” znajdziemy następuje gry karciane, a wkrótce mogą jeszcze pojawić się następne:

  • blackjack online
  • poker
  • wojna

Jak zagrać legalnie w karty w Betfan? Poradnik online krok po kroku

Jeżeli chcemy obstawiać legalne karty online w Betfan, a mamy już konto u tego bukmachera, nasze zadanie polega jedynie na logowaniu oraz przejściu do zakładki TVbet. Dla ułatwienia oznaczaliśmy ją dla was czerwonym kółkiem oraz strzałką.

Jak grać w karty w Betfan
Jak grać w karty w Betfan

W przypadku, gdy nie jesteśmy zarejestrowani, pierwszym krokiem jest założenie profilu na stronie www.Betfan.pl. Wypełnienie odpowiedniego formularza to kwestia paru chwil, a bukmacher wymaga jedynie podania podstawowych danych personalnych.

Kod promocyjny do wykorzystania w Betfan brzmi „BETONLINE” i jest cały czas aktywny. Bonus powitalny dla nowych klientów jest jednym z najwyższych w Polsce i obecnie wynosi ponad 3000 PLN!

Pakiet powitalny Betfan
⬇️ ⬇️ ⬇️

  • 3000 PLN jako doładowania wygranych oraz premia za trzy pierwsze wpłaty
  • 100 PLN zakład bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  • obstawianie bez podatku dla każdego
  • możliwość brania udziału w rozmaitych konkursach oraz promocjach

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNajpopularniejsze miejsce na świecie związane z hazardem
Następny artykułPrzycisk „Shuffle” w Netflix – wybór nigdy nie był tak prosty
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.