Bonus 40 PLN to prezent dla klientów legalnego bukmachera LvBET. Co należy zrobić, by go odebrać i wykorzystać w dziale Wirtualne Sporty?

Jak odebrać 40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET?
Jak odebrać 40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET?

W LVbet darmowy bonus na sporty wirtualne

Oferta opisywana w tym newsie dostępna jest tylko i wyłącznie w dniach 24-30 grudnia. Nie trzeba się do niej zapisywać, natomiast jedynym warunkiem jest posiadanie konta u bukmachera. 

Aby otrzymać 40 PLN bonusu na Wirtualne Sporty, najpierw należy postawić w tym dziale co najmniej 100 PLN. Środki mogą być wykorzystane na typy z dowolnej dyscypliny – piłkę nożną, wyścigi i tak dalej. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każda osoba, która chce skorzystać z tej oferty, musi posiadać środki na obstawianie za prawdziwe pieniądze. Nie można obrotu promocyjnego dokonać za pomocą bonusu otrzymanego w ramach innej akcji przygotowanej przez bukmachera LvBET

Dodatkowe pieniądze zasilą odpowiednie konta w dniu 31 grudnia. Powinny znaleźć się na wszystkich profilach do godziny 17.00. W przypadku jakichkolwiek kłopotów lub wątpliwości, zawsze można skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Dział Wirtualne Sporty jest niezwykle popularny wśród klientów LvBET. Nie tylko ze względu na dobre kursy i duży wybór produktów typerskich, ale także przez fakt, że kupony rozliczane są tu maksymalnie w kilka minut! 

Jeżeli nie jesteś graczem LvBET i chciałbyś to zmienić, możesz dokonać rejestracji na oficjalnej stronie bukmachera. Po prostu wypełnij formularz dostępny na stronie, podając podstawowe dane na swój temat. 

Pamiętaj, że każdy nowy gracz może opcjonalnie wpisać kod promocyjnyBETONLINE„. Rejestracja jest jedyną okazją na tę czynność! 

Darmowa rejestracja u bukmachera online dostępna jest na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzym jest konto VIP w Forbet?
Następny artykułDługi kupon to większe wygrane w LvBET!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.