Bez względu na to czy dopiero założyliśmy konto, czy mamy już je od pewnego czasu, warto wiedzieć jak odebrać freebet u bukmachera Etoto! Sprawdźcie, jak wygląda ten proces krok po kroku!

Jak odebrać freebet w Etoto?
Jak odebrać freebet w Etoto?

Darmowy bonus u bukmachera Etoto

Legalny bukmacher Etoto każdemu nowemu graczowi daje w aplikacji mobilnej 20 PLN w postaci freebetu. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ podobne premie można także zdobyć w późniejszym czasie, kiedy już profil w tym portalu posiadamy od pewnego czasu.

Aby odebrać freebet Etoto, musimy przede wszystkim zalogować się na swoje konto, wpisując dane podane przy rejestracji. Kolejny krok do wejście do zakładki „Darmowe zakłady” i sprawdzenie, co jest w niej dostępne.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli okaże się, że możesz wykorzystać jakiś zakład za darmo, wystarczy wybrać odpowiednie typy, a następnie kliknąć chęć odebrania bonusu. Oczywiście, trzeba pamiętać o tym, by spełnić warunki podane w regulaminie.

A co w przypadku, gdy w jakiejś promocji Etoto przyznaje freebet za postawienie jakiegoś konkretnego kuponu i tak dalej? Wówczas na naszym ekranie w odpowiednim momencie pojawi się informacja o przyznaniu premii. Sprawa jest prosta – klikamy w powiadomieniu „Zatwierdź” i czekamy do 20 minut na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy!

Nie masz konta w Etoto? Możesz założyć je za darmo przez internet. Po prostu wypełnij formularz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułUlubiony bukmacher polskich graczy
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy dla początkujących
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.