Konto tymczasowe Betclic pozwala na obstawianie meczów bez przesyłania skanu dowodu osobistego. Jak to działa?

Jak założyć konto w Betclic bez skanu dowodu?
Jak założyć konto w Betclic bez skanu dowodu?

Betclic bez weryfikacji danych

Firma Betclic Polska działa w naszym kraju zgodnie z przepisami. Oznacza to, iż jej działania nie mają nic wspólnego z szarą strefą albo propagowaniem grania na bakier z prawem.

Funkcja Betclic konto tymczasowe to możliwość grania na prawdziwe pieniądze bez natychmiastowego przedstawiania skanów dokumentów. Przydaje się to w sytuacji, gdy bardzo zależy nam na czasie.

legalny poker online w polsce za darmo
Darmowy poker online w Polsce z bonusem bez depozytu

Betclic rejestracja z kodem

Aby założyć konto typerskie potrzeba mniej niż minutę. Dodatkowo, na starcie można wykorzystać przygotowany przez Betclic kod promocyjny. Obecnie aktywne jest słowo bonusowe „KOD550” – cashback na start to nawet 550 zł!

Konto tymczasowe pozwala na takie samo obstawianie, jak w przypadku profilu „pełnego”. Różnica polega na tym, że dopiero po ukończeniu weryfikacji można dokonać wypłaty pieniędzy.

Kotno bez dowodu jest ważne 90 dni. Po tym czasie musi nastąpić natychmiastowa weryfikacja. Cały proces nie trwa zbyt długo, dlatego warto zdecydować się na niego jak najszybciej.

Nie wszyscy gracze mają świadomość, że konto bukmacherskie działające bez weryfikacji to limit wpłat. Gracz może na tego rodzaju profil zlecić depozyt maksymalnie 5000 złotych.

Granie na koncie tymczasowym nie jest żadną nowością. Taką samą opcję znaleźć można, między innymi, u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, czyli STS.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułObstawianie e-sportu – 5 praktycznych wskazówek
Następny artykułPoker online za darmo z bonusem bez depozytu
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.