Konto tymczasowe Betclic pozwala na obstawianie meczów bez przesyłania skanu dowodu osobistego. Jak działa w Betclic rejestracja bez weryfikacji konta?

Jak założyć konto w Betclic bez skanu dowodu?
Jak założyć konto w Betclic bez skanu dowodu?

Betclic rejestracja bez weryfikacji danych

Firma Betclic Polska działa w naszym kraju zgodnie z przepisami. Oznacza to, iż jej działania nie mają nic wspólnego z szarą strefą albo propagowaniem grania na bakier z prawem.

Funkcja Betclic konto tymczasowe to możliwość grania na prawdziwe pieniądze bez natychmiastowego przedstawiania skanów dokumentów. Przydaje się to w sytuacji, gdy bardzo zależy nam na czasie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betclic rejestracja z kodem

Aby założyć konto typerskie potrzeba mniej niż minutę. Dodatkowo, na starcie można wykorzystać przygotowany przez Betclic kod promocyjny. Obecnie aktywne jest słowo bonusowe „KOD550” – cashback na start to nawet 200 zł!

Konto tymczasowe pozwala na takie samo obstawianie, jak w przypadku profilu „pełnego”. Różnica polega na tym, że dopiero po ukończeniu weryfikacji można dokonać wypłaty pieniędzy.

Kotno bez dowodu jest ważne 90 dni. Po tym czasie musi nastąpić natychmiastowa weryfikacja. Cały proces nie trwa zbyt długo, dlatego warto zdecydować się na niego jak najszybciej.

Nie wszyscy gracze mają świadomość, że konto bukmacherskie działające bez weryfikacji to limit wpłat. Gracz może na tego rodzaju profil zlecić depozyt maksymalnie 5000 złotych.

Granie na koncie tymczasowym nie jest żadną nowością. Taką samą opcję znaleźć można, między innymi, u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, czyli STS.

Jak założyć konto na Betclic nie mając 18 lat?

Zakładanie konta na BetClic lub jakiejkolwiek innej stronie bukmacherskiej w Polsce przez osoby poniżej 18 roku życia jest niezgodne z prawem i jest bardzo niebezpieczne zarówno dla osoby niepełnoletniej, jak i dla innych uczestników.

W większości krajów na świecie, w tym w Polsce, zakładanie konta na stronach hazardowych przez osoby niepełnoletnie jest nielegalne. Zgodnie z polskim prawem, osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, nie mogą uczestniczyć w grach hazardowych, w tym zakładach sportowych, ponieważ są one uważane za działalność, która może szkodzić zdrowiu, finansom i ogólnemu dobru społeczeństwa.

Każda strona hazardowa, w tym BetClic, ma obowiązek przestrzegania polskich przepisów prawa i weryfikować wiek swoich klientów przed umożliwieniem im korzystania z usług. Osoby niepełnoletnie, które próbują otworzyć konto na stronie hazardowej, będą zobowiązane do podania danych osobowych, w tym daty urodzenia, co z łatwością pozwoli firmie na weryfikację ich wieku.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Zakładanie konta na BetClic przez osoby niepełnoletnie jest nie tylko nielegalne, ale również niebezpieczne. Młodsze osoby są bardziej narażone na uzależnienie od hazardu i mogą mieć trudności w kontrolowaniu swoich wydatków. Ponadto nielegalne zakładanie kont na stronach hazardowych może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych, takich jak wysokie grzywny lub nawet kary więzienia.

Warto pamiętać, że korzystanie z usług hazardowych powinno być traktowane jako rozrywka i powinno być podejmowane z umiarem oraz zgodnie z prawem. Dlatego też, jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią, zachęcamy do czekania, aż osiągniesz wiek 18 lat i będziesz mógł legalnie korzystać z usług hazardowych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 57

Poprzedni artykułBetClic limity bukmachera. Jak grać za duże stawki?
Następny artykułBetclic vs Totalbet – który bukmacher jest lepszy? Opinie graczy
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.