Z roku na rok przybywa osób, które obstawiają zakłady bukmacherskie. Większość tych osób to gracze okazjonalni, którzy obstawiają zakłady wyłącznie przy interesujących wydarzeniach sportowych. Decydując się na rejestrację konta w serwisie bukmacherskim, warto pamiętać o tym, że do dyspozycji osób w Polsce pozostają jedynie legalni bukmacherzy z licencją. Warto zatem omówić kwestię związaną z wyborem legalnego bukmachera online.

Jak możemy sprawdzić legalność bukmachera?

W gruncie rzeczy to bardzo proste. Legalni bukmacherzy internetowi z licencją Ministra Finansów mogą bowiem korzystać z polskiej domeny zakończonej rozszerzeniem „pl”. W praktyce, wielu zagranicznych bukmacherów znajduje sposób na ominięcie obowiązującej ustawy hazardowej, ale ich strony są zarejestrowane na zagranicznych domenach, dzięki czemu, łatwo zyskać pewność, że mamy do czynienia z nielegalnym bukmacherem. Niech nie zwiedzie nas polska wersja językowa i polska waluta! Zagraniczni bukmacherzy wciąż mogą bowiem obsługiwać Polaków znajdujących się poza krajem.

Gracze przed założeniem konta mogą również sprawdzić, czy wybrany serwis bukmacherski posiada licencję Ministra Finansów. Na stronie Zapytajbukmachera.pl dostępna jest na bieżąco aktualizowana lista legalnych bukmacherów online. Na dzień dzisiejszy, 15 serwisów może świadczyć takie usługi na terenie naszego kraju. Warto jednak wspomnieć, że wybór z roku na rok jest coraz większy.

Jak wygląda proces rejestracji konta u legalnego bukmachera?

Większość serwisów bukmacherskich obsługuje szybką rejestrację konta, w której gracz podaje podstawowe dane osobowe oraz dane konta. Do tego potrzebny jest PESEL. Po zarejestrowaniu konta można już dokonać wpłaty oraz obstawić pierwsze zakłady. Konto tymczasowe posiada jednak górne limity stawek, a ponadto, gracze nie mogą wypłacić ewentualnych wygranych. 

W związku z tym, gracze jak najszybciej powinni zadbać o weryfikację swojego konta. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty. Pracownik serwisu zweryfikuje informacje podane przy rejestracji i aktywuje pełny status naszego konta. Teraz gracze mogą typować wyniki bez ograniczeń, a także wypłacać pieniądze ze swojego konta. W dni powszednie, rejestracja i weryfikacja konta zajmuje kilkanaście, kilkadziesiąt minut.

Na co zwrócić uwagę przy rejestracji konta w legalnym serwisie bukmacherskim? 

Duża konkurencja na rynku legalnych bukmacherów sprawia, że gracze mogą liczyć na atrakcyjne bonusy powitalne oraz promocje, które zachęcają do założenia konta u konkretnego bukmachera. Najbardziej popularne są premie depozytowe przy pierwszej wpłacie, darmowe zakłady za rejestrację konta, a także zakłady bez ryzyka. Ostatnia z wymienionych promocji pozwala obstawić zakład bez ryzyka poniesienia strat. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam stawkę zakładu. Dobra oferta powitalna może zwiększyć satysfakcję z obstawiania zakładów bukmacherskich, a także daje szanse na powiększenie kapitału początkowego.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułJak skorzystać z bonusu powitalnego u bukmachera?
Następny artykułZakłady na żywo w LV BET i Noblebet – co warto wiedzieć?