Końcówce roku zawsze towarzyszy pewien niepokój dotyczący przyszłości. Interesuje was to, jaki będzie bukmacher legalny w 2019 roku? Podajemy wam wszystkie niezbędne informacje na ten temat!

Jaki bukmacher legalny w 2019?
Jaki bukmacher legalny w 2019?

Najlepsi legalni bukmacherzy 2019

Bukmacherzy legalni w Polsce to przede wszystkim ci, którzy posiadają wydawaną przez Ministerstwo Finansów zgodę na przyjmowanie zakładów. W naszym kraju takich firm jest już ponad 10 i nie wydaje się, by miało się to zmienić w przyszłości na gorsze.

Jeszcze dużo nie wiadomo na temat tego, jaki nowy bukmacher 2019 będzie dostępny. Prawdopodobnie do branży online wkroczy Superbet, a być może licencję uzyska jeszcze kilka znanych portali z zagranicy.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze liczą na to, że do Polski w roku 2019 powróci Bet365. Niestety, nic poza przypuszczeniami w tej kwestii napisać się nie da. Co by nie mówić, ponowne zaangażowanie tego buka w polski rynek byłoby naprawdę ogromną niespodzianką!

W 2019 roku jedynym bukmacherem, który jest w Polsce legalny, a może nie być, jest Totolotek. Niedługo tej marce kończy się licencja, ale chyba nikt nie wyobraża sobie sytuacji, by ta nie ona została przedłużona na kolejne 6 lat.

Niecierpliwym graczom radzimy nie czekać na pojawienie się ich ulubionego bukmachera z zagranicy i wypróbowanie jakiejś propozycji rodem z Polski. Obecnie na www.iForbet.pl można wykorzystać dodatkowo limitowany kod promocyjny „BETONLINE„!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak dostać najlepszy bonus u bukmachera?
Następny artykułJaki bukmacher najszybciej wypłaca wygrane?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.