Końcówce roku zawsze towarzyszy pewien niepokój dotyczący przyszłości. Interesuje was to, jaki będzie bukmacher legalny w 2019 roku? Podajemy wam wszystkie niezbędne informacje na ten temat!

Jaki bukmacher legalny w 2019?
Jaki bukmacher legalny w 2019?

Najlepsi legalni bukmacherzy 2019

Bukmacherzy legalni w Polsce to przede wszystkim ci, którzy posiadają wydawaną przez Ministerstwo Finansów zgodę na przyjmowanie zakładów. W naszym kraju takich firm jest już ponad 10 i nie wydaje się, by miało się to zmienić w przyszłości na gorsze.

Jeszcze dużo nie wiadomo na temat tego, jaki nowy bukmacher 2019 będzie dostępny. Prawdopodobnie do branży online wkroczy Superbet, a być może licencję uzyska jeszcze kilka znanych portali z zagranicy.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze liczą na to, że do Polski w roku 2019 powróci Bet365. Niestety, nic poza przypuszczeniami w tej kwestii napisać się nie da. Co by nie mówić, ponowne zaangażowanie tego buka w polski rynek byłoby naprawdę ogromną niespodzianką!

W 2019 roku jedynym bukmacherem, który jest w Polsce legalny, a może nie być, jest Totolotek. Niedługo tej marce kończy się licencja, ale chyba nikt nie wyobraża sobie sytuacji, by ta nie ona została przedłużona na kolejne 6 lat.

Niecierpliwym graczom radzimy nie czekać na pojawienie się ich ulubionego bukmachera z zagranicy i wypróbowanie jakiejś propozycji rodem z Polski. Obecnie na www.iForbet.pl można wykorzystać dodatkowo limitowany kod promocyjny „BETONLINE„!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: