W dobie internetu nie ma mowy o deficycie na rynku bukmacherów. Firm oferujących obstawianie jest naprawdę wiele. Warto zadać sobie jednak pytanie, które z nich mają najlepszą renomę wśród graczy.

Jaki bukmacher ma najlepsze opinie?
Jaki bukmacher ma najlepsze opinie?

Opinie o bukmacherach online

Jeżeli interesuje nas założenie konta u bukmachera, na pewno będziemy szukać informacji i opinii o konkretnych portalach. Już teraz możemy powiedzieć, że nie ma takiej firmy, która mogłaby pochwalić się samymi pozytywnymi opiniami. Na pewno jednak są tacy bukmacherzy, o których mówi się lepiej, niż o konkurencji.

Każdy z nas obstawia w nieco inny sposób, dlatego może mieć inne oczekiwania wobec bukmachera. Właśnie dlatego niektórym przypada do gustu jedna strona, a kolejnym – inna.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pytanie zadane przez nas w tytule jest jednak proste – który bukmacher cieszy się najlepszą opinią. Odpowiedź do oczywistych nie należy, ale po części spróbujemy ją znaleźć.

Niektórzy bukmacherzy działają na rynku dłużej od innych, a więc komentarzy na ich temat znajdziecie w internecie więcej. Ważny jest jednak przede wszystkim stosunek pozytywnych opinii do negatywnych.

Gracze dość dobrze oceniają przede wszystkim następujące marki:

  • Fortuna
  • Etoto
  • Forbet
  • STS

Jeżeli chodzi o bukmacher z tej mniej chlubnej listy, to na czele znajdują się:

  • Milenium
  • SuperBet

Warto wspomnieć o tym, że SuperBet na ten moment nie działa online, tak więc prawdopodobnie dlatego tak mało osób wypowiada się dobrze o tej firmie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGdzie można obstawiać mecze bez podatku?
Następny artykułJak dostać najlepszy bonus u bukmachera?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.