Obecnie klienci chcący zdecydować się na skorzystanie z usług firmy bukmacherskiej, mają bardzo duże pole do wyboru. Na rynku dostępnych jest szereg firm proponujących zakłady na wszystkie dyscypliny sportowe, a dodatkowo wiele wydarzeń z obszaru polityki oraz kultury. W poniższym zestawieniu znaleźć można opis 5 bukmacherów, którzy są najczęściej wybierani przez klientów. 

Jaki bukmacher najlepszy? Aktualny ranking!

Co było brane pod uwagę podczas układania rankingu?

Podczas tworzenia tego rankingu zdecydowaliśmy się wziąć pod uwagę kwestie bardziej formalne i organizacyjne. Często bukmacherzy zachęcają swoich klientów do skorzystania z ich usług za pomocą wielu bonusów takich jak zakład bez ryzyka, freebet, bonus od depozytu lub inne bonusy okolicznościowe. Wartości tych bonusów często zmieniają się w zależności od okresu w roku oraz popytu na usługi bukmacherskie. Tym razem jednak pod uwagę nie weźmiemy kwestii bonusów a takie jak:

Procedura założenia konta u bukmachera – Czy procedura jest łatwa, przejrzysta i szybka. Tutaj również opiszemy, jakie dokumenty są niezbędne do założenia konta.

Betclic polska nowy bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Opcje wpłaty oraz wypłaty środków z konta – Czy klient ma duże pole do wyboru w kwestii opcji wpłat oraz wypłat oraz jaki jest okres oczekiwania na zdeponowanie środków oraz wycofanie ich z depozytu bukmachera

STS najlepszy w Polsce. Numer 1!

STS wraz z Fortuną oraz Totolotkiem jest najstarszą firmą bukmacherską na Polskim rynku. Procedura założenia konta u bukmachera jest bardzo prosta. Strona internetowa przeprowadzi nas przez 3 szybkie kroki rejestracji. W pierwszym kroku klient musi podać dane takie jak e-mail, swoje hasło, oraz numer telefonu.

Drugi krok polega na wpisaniu swoich danych osobowych, na które składa się imię, nazwisko, pesel, numer dowodu osobistego. Po ukończeniu tego procesu na nasz numer telefonu otrzymujemy jednorazowy kod potwierdzający. Po wpisaniu go, rozpoczyna się 3 krok czyli weryfikacja konta klienta. Po akceptacji wniosku, nasze konto jest gotowe do użycia.

By jednak wypłacić środki z naszego konta STS, niezbędne będzie dokończenie procesu rejestracji polegającego na podaniu numeru konta bankowego, na które mają wpływać pieniądze z STS oraz załączenie skanu dowodu osobistego. Po akceptacji tego kroku przez administratora, mamy do dyspozycji pełną funkcjonalność strony. STS oferuje bardzo szeroką ofertę opcji wpłat oraz wypłat.

Wpłacić środki możemy za pośrednictwem kart Visa bądź Mastercard, za pomocą aplikacji Skrill, przez PayU, czyli błyskawiczne przelewy oraz przez systemy dotpay, pay.com czy Neteller. Wszystkie opcje wpłaty gwarantują błyskawiczne pojawienie się kwoty na naszym rachunku depozytowym. Wypłat środków możemy dokonać jedynie na konto bankowe. Jest to bezpieczna forma, lecz zgodnie z regulaminem okres wypłaty może wydłużyć się aż do 3 dni. Jednak w zdecydowanej większości środki wypłacone trafiają na nasze konto bankowe w ciągu godziny. 

Ranking bukmacherów 2020. STS online

Betclic zajmuje drugie miejsce w rankingu

Procedura rejestracji swojego konta w Betclic jest łatwa i prosta. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem stony internetowej oraz aplikacji mobilnej. W pierwszym kroku powinniśmy wpisać swoje dane kontaktowe jak email, numer telefonu oraz ustanowić hasło do konta i podać Betclic kod promocyjny KOD550. Następnie powinniśmy podać wszystkie dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz pesel. Na tym etapie musimy również podać odpowiedź do wybranego pytania kontrolnego.

W momencie, gdy uda nam się przejść wszystkie te kroki, a bukmacher zatwierdzi nasz wniosek, staniemy się właścicielami konta tymczasowego. Z takiego konta możemy korzystać jedynie 90 dni. By dokonać wypłaty z konta Betclic, musimy dokończyć rejestrację czyli dodać numer konta bankowego oraz dokonać weryfikacji tożsamości poprzez dowód tożsamości. Wpłat na swoje konto możemy dokonać za pomocą karty Visa i Mastercard, systemu Przelewy24 bądź tradycyjnego przelewu bankowego. 2 pierwsze opcje gwarantują nam pojawienie się depozytu w ciągu kilku minut. Wypłat z konta Betclic natomiast możemy dokonać dzięki systemowi Przelewy24 oraz tradycyjnemu przelewowi bankowemu.

Milenium na ostatnim stopniu podium rankingu! 

Milenium w rankingu bukmacherów

Rejestracja w Millenium jest również prosta i przejrzysta oraz składa się z 2 części. W pierwszej części musimy podać swoje dane osobowe, co pozwoli nam na składanie kuponów oraz deponowanie środków. By jednak wypłacić pieniądze, tradycyjnie niezbędne jest potwierdzenie swojej tożsamości poprzez skan dowodu tożsamości. Wpłat na konto możemy dokonywać za pomocą BLIK, PayU oraz Tpay. Wypłata występuje również w opcji PayU oraz tradycyjnego przelewu.

Totolotek tuż za czołówką

Rejestracja konta w Totolotek nie różni się od tego procesu u innych bukmacherów. Tradycyjnie należy w pierwszej fazie podać swoje dane osobowe a w drugiej potwierdzić swoją tożsamość, czym umożliwiamy sobie wypłatę środków. Totolotek oferuję opcję rejestracji zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Wpłat na konto depozytowe możemy dokonać za pomocą systemu Dotpay, Skrill, karty Visa bądź Mastercard lub tradycyjnym przelewem. Wypłata jest jednak możliwa jedynie za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego, którego czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do 7 dni. 

Betfan straszy konkurencję. Kiedy będzie wyżej?

Rejestracja w Betfan polega na dwóch krokach. W pierwszym podajemy wszystkie informacje osobowe. To pozwoli nam na dokonywanie depozytu oraz zakłady. W drugim etapie możemy potwierdzić swoją tożsamość oraz podać dane rachunku bankowego. To pozwoli nam w pełni korzystać z konta w Betfan. Wpłat na rachunek dokonać możemy za pomocą systemu Blik oraz PayU. Wypłata natomiast możliwa jest za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGdzie znajdę najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce?
Następny artykułPodwójna szansa u bukmachera. Co to jest?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.