Przy rejestracji u bukmachera Fortuna można wpisać kod promocyjny. Jaki obecnie jest aktywny i może być wykorzystany? Podajemy aktualne szczegóły na ten temat!

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna. Co wpisać?
Kod promocyjny u bukmachera Fortuna. Co wpisać?

Fortuna kod promocyjny 2019

Zakłady bukmacherskie Fortuna są marką, którą z pewnością kojarzą wszyscy polscy miłośnicy obstawiania meczów. Trudno się dziwić, że kod promocyjny aktywny na stronie tego bukmachera jest najczęściej wyszukiwanym w internecie.

Założenie konta na stronie Fortuny jest darmowe, a cały proces trwa dość szybko. Bukmacher weryfikuje konta bardzo szybko, dzięki czemu obstawianie jest możliwe niemal chwilę po ukończeniu wypełniania formularza rejestracyjnego.

fortuna kod promocyjny
Darmowy bonus od Fortuny. Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

Jeden z punktów rejestracji to wpisywanie kodu bonusowego. Niektórzy gracze nie wiedzą, co począć z tą rubryką, dlatego ją ignorują i przechodzą dalej. To błąd, bo takie hasło promocyjne może być wpisane tylko raz – właśnie przy zakładaniu profilu gracza.

Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Powyżej prezentujemy wam kod, jaki obecnie jest aktywny przy rejestracji w Fortunie. Pamiętajcie, że promocja powitalna oraz jej warunki w każdej chwili mogą ulec zmianie, dlatego dobrze jest szukać tylko i wyłącznie takich kodów, które na pewno są dostępne w konkretnym czasie!

I od razu uspokajamy tych niespokojnych – bukmacher Fortuna informuje, czy podany przez nas kod jest prawidłowy, czy wręcz przeciwnie. W ten sposób rejestracja na www.eFortuna.pl jest naprawdę prostym zajęciem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.