Przy rejestracji u bukmachera Fortuna można wpisać kod promocyjny. Jaki obecnie jest aktywny i może być wykorzystany? Podajemy aktualne szczegóły na ten temat!

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna. Co wpisać?
Kod promocyjny u bukmachera Fortuna. Co wpisać?

Zakłady bukmacherskie Fortuna są marką, którą z pewnością kojarzą wszyscy polscy miłośnicy obstawiania meczów. Trudno się dziwić, że kod promocyjny aktywny na stronie tego bukmachera jest najczęściej wyszukiwanym w internecie.

Założenie konta na stronie Fortuny jest darmowe, a cały proces trwa dość szybko. Bukmacher weryfikuje konta bardzo szybko, dzięki czemu obstawianie jest możliwe niemal chwilę po ukończeniu wypełniania formularza rejestracyjnego.

Jeden z punktów rejestracji to wpisywanie kodu bonusowego. Niektórzy gracze nie wiedzą, co począć z tą rubryką, dlatego ją ignorują i przechodzą dalej. To błąd, bo takie hasło promocyjne może być wpisane tylko raz – właśnie przy zakładaniu profilu gracza.

Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Powyżej prezentujemy wam kod, jaki obecnie jest aktywny przy rejestracji w Fortunie. Pamiętajcie, że promocja powitalna oraz jej warunki w każdej chwili mogą ulec zmianie, dlatego dobrze jest szukać tylko i wyłącznie takich kodów, które na pewno są dostępne w konkretnym czasie!

I od razu uspokajamy tych niespokojnych – bukmacher Fortuna informuje, czy podany przez nas kod jest prawidłowy, czy wręcz przeciwnie. W ten sposób rejestracja na www.eFortuna.pl jest naprawdę prostym zajęciem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna. Co wpisać?
5 (100%) 2 votes