Nieco zabawne jest dla Ciebie to, że przed 2022 rokiem jeszcze nie słyszałeś o podmiotach hazardowych oferujących zakłady wzajemne? Jeśli zaś ktoś lubi sport, to warto przemyśleć założenie konta w jednej z takich firm. Możesz tam bowiem legalnie obstawiać i zainwestować własne pieniądze. Gra jest ułatwiona, ponieważ na sam początek możesz zdecydować się na rozmaite podmioty hazardowe, które oferują atrakcyjne kody promocyjne. Gdzie ich istotnie nie brakuje w praktyce?

Betfan

Niewątpliwie warto posiadać konto w tym bukmacherze. Ten legalny podmiot hazardowy zapewnia dwie główne opcje, jeśli chodzi o możliwość obstawiania. Nie ma żadnego kłopotu, aby np. zdecydować się na typowanie przez internet. Musisz tylko założyć konto… i gotowe. Na skutek tego możesz swobodnie obstawiać ze swojego domu, czy mieszkania. Do wyboru jest także darmowa i bardzo przydatna aplikacja mobilna. Warto też wybrać Betfan, ponieważ nie brakuje tutaj wielu hojnych promocji. Sport.betfan kody promocyjne powinny na pewno zainteresować każdą osobę, która szuka nowego dla siebie podmiotu hazardowego z fajnymi rabatami. W czasie rejestracji możesz np. wpisać hasło „BETFAN”. To zaś nic innego, jak nazwa tego bukmachera. Dzięki temu zgarniesz cashback do 600 PLN. Co jeszcze jest poza tym oferowane? W czasie zakładania konta możesz także wpisać kod promocyjny „SPORTBETFAN”. Dzięki temu uzyskasz nie tylko cashback. Do Twojej dyspozycji w przyszłości będzie także zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Co ponadto oferuje ta firma hazardowa? To podwojenie kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN).

STS

W STS także możesz wpisywać kody promocyjne. Zaraz zaś przekonasz się, co dzięki nim uzyskasz. Najpierw chcielibyśmy bowiem zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest legalna. Bez przeszkód możesz tam zatem założyć swoje konto. Nie ma problemu, by typować dzięki aplikacji mobilnej. Obstawiać możesz również w punktach stacjonarnych. Wolisz grać z domu? W takim razie należy zaznaczyć, że firma bukmacherska STS oferuje świetne bonusy. Na dzień dobry możesz zainkasować promocję bez depozytu. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Jak się zaś dobrze domyślasz, dzięki temu uzyskasz potem 29 PLN. Bez żadnych inwestycji. Jeśli zdecydujesz się na zrealizowanie premierowego depozytu, to uzyskasz jego podwojenie. Nawet do poziomu 1200 PLN. Jakie jeszcze bonusy są oferowane na start? Chodzi o 20 PLN, które możesz otrzymać na sporty wirtualne oraz gry karciane.

Betclic – tam też warto się zarejestrować…

Coraz więcej osób wybiera tego bukmachera. Jak możesz tam obstawiać? Przez internet lub korzystając z aplikacji mobilnej. Tutaj także mamy kod promocyjny, który aktywuje bonus powitalny. Chcesz z niego skorzystać? Musisz zatem założyć konto. Drugim krokiem jest wpisanie kodu „KOD550”. Następnie trzeba zaś wpłacić pieniądze. Od kwoty depozytu zależy potem wartość cashbacku. Maksymalny bonus na ten moment to natomiast cashback do 550 PLN. Gdyby zatem pierwszy kupon nie poszedł po Twojej myśli, to nie będziesz na tym stratny pod kątem finansowym.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułGdzie typować w 2022? Najlepsze zakłady bukmacherskie
Następny artykułStrach przed przegraną u bukmachera – jak wpływa na naszą grę?