Już jutro 21 marca piłkarska reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz eliminacyjny do Euro 2020. Spotkanie odbędzie się z drużyną Austrii w Wiedniu. Dzisiaj chcemy omówić jakie kursy przygotowali bukmacherzy na ten właśnie mecz.

typy sportowe na mecz Austria – Polska

Typy bukmacherskie na mecz

Patrząc na opinię ekspertów bukmacherskich nasza reprezentacja powinna bez przeszkód wywalczyć awans na mistrzostwa Europy w 2020 roku. Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż wszedł nowy model turnieju, który powoduje, że teraz z każdej grupy dostają się aż dwie ekipy. Sytuacja jest więc dosyć komfortowa.

Analizując obecną formę i kursy bukmacherskie, oraz potencjał poszczególnych zespołów grupie to awans powinny wywalczyć: Polska i Austria. To właśnie w czwartek te dwie najmocniejsze drużyny powalczą ze sobą w Wiedniu.

Legalni bukmacherzy w Polsce przedstawili swoje kursy na ten mecz. Liczby te dają nam możliwość analizy, która z reprezentacji jest uznawana za faworyta, a która jest typowana o wiele niżej. Niestety informacje nie są pomyślne. Jeśli typujemy na Polaków jedną złotówkę to możemy wygrać ponad 3. To oznacza tylko jedno, że większość polskich bukmacherów jako faworyta obstawia Austrię. Mamy jednak nadzieję, że się mylą i chcą po prostu dać zarobić na zwycięstwie polaków. 

Kto daje najwyższe kursy na Polska – Austria?

Jeżeli obstawiasz drużynę Austrii to polecamy zagrać u bukmachera Etoto. Jeśli natomiast typujesz remisu oraz zwycięstwa Polski, to korzystne warunki według kursów będą w firmie STS oraz Totalbet.

Zerknij na typy bukmacherskie Austria – Polska od wszystkich popularnych bukmacherów. Kursy te są czyste, bez jakichkolwiek dodatków. Być może bukmacherzy będą mieli jakieś gratisy, ale o tym jeszcze niestety nie wiemy.


STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotalbet świętuje Dzień Kobiet. 99PLN oraz zwrot 100%!
Następny artykułNiemiecka firma Merkur kupiła polską firmę Totolotek
Legalni bukmacherzy w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów z Fortuny, STS, eTOTO.