Nie każdy bukmacher posiada w swojej ofercie bonus powitalny, który można odebrać nawet za depozyt poniżej 49 PLN. w LvBET jest taka możliwość!

LvBET i bonus powitalny za niską wpłatę
LvBET i bonus powitalny za niską wpłatę

Bonus na start w LVbet

Pamiętaj, że musisz zdeponować na swoje konto w LvBET minimum 10 PLN, by skorzystać z premii powitalnej na start. Oczywiście, promocja jest dostępna tylko dla osób, które dopiero co zarejestrowały się u bukmachera.

Kod promocyjny LvBET jest opcjonalny, jednak zawsze warto go podać. Obecnie brzmi on „BETONLINE”  – można go podać w formularzu rejestracyjnym w odpowiedniej rubryce.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach oferty powitalnej dla graczy wpłacających najmniej, przygotowano premię w wysokości 10% wartości depozytu. Oczywiście, premia na start może być wyższa pod warunkiem, iż przelew na konto wyniesie co najmniej 51 PLN!

Prezent od bukmachera LvBET aktywuje się manualnie poprzez dodanie go do wybranego przez siebie kuponu. W promocji liczą się jedynie kupony KOMBI, a więc takie, które zawierają więcej niż jeden typ.

Każdy nowy gracz musi sam zgłosić się po bonus od małej wpłaty. W tym celu wystarczy napisać odpowiednią wiadomość na adres poczty elektronicznej bukmachera LvBET. Dodatkowe środki powinny zostać przyznane maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu wysłania e-maila.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułKod promocyjny u bukmachera Fortuna. Co wpisać?
Następny artykułJak szybko założyć konto u bukmachera online?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.