Coraz częściej zastanawiasz się nad postawieniem zakładu bukmacherskiego i sprawdzeniem, czy dopisuje Ci szczęście? Lato 2021 to odpowiedni moment, aby to zrobić. W tym czasie odbędzie się kilka ciekawych sportowych imprez i na pewno szybko znajdziesz wydarzenie, które warto obstawić.

Tour de Pologne

W terminie 9 – 15 sierpnia zaplanowano 78. edycję największego kolarskiego wyścigu w naszym kraju, czyli Tour de Pologne. Tym razem kolarze będą ścigać się w województwie lubelskim, podkarpackim, śląskim oraz małopolskim. Ubiegłorocznym zwycięzcą imprezy jest pochodzący z Belgii Remco Evenepoel, a kto wygra w tym roku? Polscy kibice z pewnością liczą na dobre wyniki Rafała Majki czy Michała Kwiatkowskiego. Chcąc stawiać zakłady podczas Tour de Pologne, warto sprawdzić wcześniej typy bukmacherskie zawodowców. Może to być cenna wskazówka, na których kolarzy należy zwrócić szczególną uwagę.

Finał Ligi Europy

26 maja w Gdańsku odbędzie się finałowy mecz Ligi Europy, czyli drugich pod względem prestiżu klubowych rozgrywek piłkarskich federacji, które są zrzeszone w UEFA. Zwycięzca pojedynku uzyska kwalifikację do Ligi Mistrzów w sezonie 2021/2022, a dodatkowo rozegra mecz o Superpuchar Europy. Co prawda nie wiemy jeszcze, kto zagra w finale rozgrywek, ale kibice i eksperci mają swoich faworytów. Do tego grona zaliczają się kluby: Arsenal Londyn, Manchester United i Ajax Amsterdam.

Igrzyska Olimpijskie

Przełom lipca i sierpnia będzie bardzo emocjonujący dla miłośników sportu, ponieważ odbędą się wtedy Igrzyska Olimpijskie w Tokio (a dokładniej od 23 lipca do 8 sierpnia, przeniesiono je z 2020 roku ze względu na pandemię COVID-19). To jedna z lepszych okazji, aby obstawiać bukmacherskie zakłady, tym bardziej że do wyboru mamy wiele różnych dyscyplin, to m.in.:

  • Piłka nożna,
  • siatkówka,
  • lekkoatletyka,
  • koszykówka,
  • skoki do wody,
  • tenis stołowy,
  • żeglarstwo,
  • judo.

W ofercie bukmacherów bez wątpienia znajdziemy też zakłady na nieco mniej popularne sporty, jak pięciobój nowoczesny, wspinaczka sportowa, hokej na trawie czy skateboarding. Bardzo prawdopodobne jest również to, że operatorzy przygotują specjalne akcje promocyjne czy bonusy związane z Igrzyskami Olimpijskimi, a to dodatkowa zachęta do stawiania zakładów.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

W 2020 roku z powodu pandemii COVID-19 planowo nie odbyły się nie tylko Igrzyska Olimpijskie, ale i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Imprezę tę przeniesiono na 11 czerwca – 11 lipca, a wezmą w niej udział 24 reprezentacje, także drużyna z naszego kraju. Co prawda polscy piłkarze nie są faworytami, ale eksperci zdążyli już przygotować swoje typy. Przyszłym Mistrzem Europy może zostać Anglia, Hiszpania, Niemcy lub Francja. Co ciekawe, według bukmacherów reprezentacja Polski ma duże szanse na to, aby wyjść z grupy i dostać się do fazy pucharowej.

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn

Początek września 2021 roku to nie tylko powrót do szkolnych zajęć, ale również rozpoczęcie Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Impreza odbędzie się w kilku krajach: Polsce, Estonii, Czechach oraz Finlandii, a jej start zaplanowano na 1 września. Spotkania w grupie A, do której zalicza się m.in. drużyna z Polski, będą rozgrywane 2 – 8 września w Krakowie. Wśród faworytów do zdobycia tytułu Mistrza Europy wymienia się Polaków, a także Serbów, Francuzów, Włochów, Niemców i Belgów.

French Open i Wimbledon

Latem nie powinni nudzić się także miłośnicy tenisa ziemnego. Od 23 maja do 6 czerwca rozgrywany będzie wielkoszlemowy turniej French Open, który w 2020 roku wygrała Iga Świątek. Nieco później, od 28 czerwca do 11 lipca odbywać się będzie równie prestiżowy Wimbledon. Tenis ziemny to nieprzewidywalna dyscyplina, w której wszystko może się zdarzyć. Niemniej jednak jest kilku zawodników i zawodniczek mających duże szanse na zwycięstwo we wspomnianych turniejach. To np. Rafael Nadal, Roger Federer, Iga Świątek, Sofia Kenin czy Naomi Osaka.

Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie

W terminie 21 maja – 6 czerwca odbędą się mistrzostwa świata w hokeju na lodzie. Gospodarzem imprezy będzie Łotwa, a weźmie w niej udział 16 drużyn. Nie będziemy mogli oglądać hokeistów z Polski, gdyż nasza reprezentacja rozgrywa obecnie mecze w Dywizji I i dopiero walczy o to, aby dostać się do tzw. elity. Bukmacherzy i eksperci wytypowali kilka drużyn mających największe szanse na zdobycie tytułu Mistrza Świata. Są to: Finlandia, Rosja, Szwecja oraz Kanada. Nie należy się obawiać, że nie znajdziemy tego wydarzenia w ofercie bukmacherskiej. Hokej na lodzie to bardzo istotna dyscyplina, dlatego każdy legalnie działający operator na pewno da możliwość typowania wyników spotkań zarówno fazy grupowej, jak i pucharowej.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułBwin oferta zakładów bukmacherskich
Następny artykułObstawianie zakładów sportowych przez Internet. Jak wybrać legalnego bukmachera?