Jacy nowi legalni bukmacherzy znajdą się na liście podmiotów z licencją w roku 2019? Już teraz sprawdźcie, co wiadomo na ten temat!

Nowi legalni bukmacherzy 2019
Nowi legalni bukmacherzy 2019

Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalni bukmacherzy 2019 bez wątpienia pojawią się w naszym kraju, ale do końca nie wiadomo, kiedy i jakich marek możemy się spodziewać. Gracze w naszym kraju liczą przede wszystkim na powrót zagranicznych podmiotów, ale nie jest wykluczone, że przyjdzie pora także na kolejne zupełnie nowe firmy  Polski.

 Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów na temat toczących się procesów licencyjnych. Nie wiadomo zatem, ile dokładnie nowych stron internetowych do obstawiania znajdzie się w roku 2019 i co dokładnie będą one posiadały w swojej ofercie. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele wskazuje na to, że wśród nowych bukmacherów w Polsce znajdzie się miejsce dla MR BET. To jeden z buków, o którym już od dłuższego czasu się pisze w kontekście licencji na prowadzenie działalności bukmacherskiej. 

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

W 2019 roku oficjalnie wystartuje też BetClic Polska, jednak jest to podmiot z licencją przyznaną w roku 2018, a więc nie do końca można nazwać go nowym. Tym bardziej, że jest to przecież duża zagraniczna marka, o której wiele osób musiało słyszeć przynajmniej raz w życiu. 

Branża bukmacherska w Polsce rozwija się bardzo dobrze. Czy będzie tak samo również w 2019? O tym przekonamy się w bliższej i nieco dalszej przyszłości. 

Na naszej stronie zawsze dodajemy bieżące informacje na temat firm bukmacherskich z licencją. Zapiszcie się do powiadomień, by nie przegapić żadnej z nich!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowi legalni bukmacherzy 2019
5 (100%) 2 vote[s]