Bukmacher Betfan i jego oferta startowa to nawet 3000 złotych za założenie konta! Co zrobić, by zgarnąć taką kasę? Poznaj szczegóły już teraz – wszystko jest bardzo proste!

Oferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!
Oferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!

Bonus na start od Betfan

Premia na start to 3000 złotych, ale – oczywiście – kwota ta może też być niższa. Wszystko zależy przede wszystkim od ciebie. Najważniejsze jest jednak to, iż jest to najwyższy bonus powitalny w Polsce – no, a przynajmniej jeden z najwyższych, bo przecież promocje zmieniają się co kilka chwil!

Promocja dla nowych graczy Betfan na pierwszy rzut oka może niektórym wydawać się skomplikowana, ale to tylko pozory. Już teraz się o tym przekonacie, a wystarczy przeczytać naszą instrukcję.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dlaczego Betfan nie jest popularny tak, jak chociażby STS czy Fortuna? Powód jest prosty – to firma, która jest na polskim rynku od niedawna. Nie oznacza to, iż nie działa legalnie! Pod tym względem nie macie się o co martwić – wszystko w kwestiach prawnych jest załatwione!

3000 PLN w Betfan. Jak odebrać:

  1. Założenie konta konta na Betfan.pl
  2. Wpłacony depozyt
  3. Obstawianie
  4. Bonus x3 10% od wpłaty
  5. Obstawianie
  6. Do zdobycia wygrane większe aż o 10 razy!

Bonus powitalny Betfan a Pakiet Pudziana – co to jest?

W internecie przeczytać można o tym, że bukmacher Betfan oferuje nowym graczom Pakiet Pudziana. Co to takiego jest i czym się różni od bonusu powitalnego? Odpowiedź jest prosta – jest to dokładnie to samo, ale pod inną nazwą!

Pakiet Pudziana nawiązuje do osoby Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman jest ambasadorem bukmachera Betfan i jego twarz często można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki.

Betfan Pakiet Pudziana
Betfan Pakiet Pudziana

Jeżeli więc ktoś kiedykolwiek natrafi na informację o Pakiecie Pudziana, musi wiedzieć, iż jest to nic innego jak po prostu dostępny w Betfan bonus powitalny.

Jaki kod promocyjny w Betfan?

Mało kto wie, że tylko przy rejestracji można wykorzystać specjalny kod promocyjny. Jak to się robi? W odpowiedniej rubryce na stronie Betfan wpisujemy kod promocyjny „BETFAN„, który gwarantuje nam dodatkowo 100 PLN darmowe zakładu bez ryzyka!

Nie wiadomo, czy Betfan premia na start nie zmieni się w najbliższym czasie. Jeżeli więc 3000 złotych jest atrakcyjne dla gracza, to oferta ważna będzie na pewno do końca miesiąca.

Łącznie do zdobycia jest u tego bukmachera aż 3100 PLN na obstawianie. Tego typu oferty na próżno szukać na innych stronach legalnych w naszym kraju!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: