Bukmacher Betfan i jego oferta startowa to nawet 3000 złotych za założenie konta! Co zrobić, by zgarnąć taką kasę? Poznaj szczegóły już teraz – wszystko jest bardzo proste!

Oferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!
Oferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!

Bonus na start od Betfan

Premia na start to 3000 złotych, ale – oczywiście – kwota ta może też być niższa. Wszystko zależy przede wszystkim od ciebie. Najważniejsze jest jednak to, iż jest to najwyższy bonus powitalny w Polsce – no, a przynajmniej jeden z najwyższych, bo przecież promocje zmieniają się co kilka chwil!

Promocja dla nowych graczy Betfan na pierwszy rzut oka może niektórym wydawać się skomplikowana, ale to tylko pozory. Już teraz się o tym przekonacie, a wystarczy przeczytać naszą instrukcję.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dlaczego Betfan nie jest popularny tak, jak chociażby STS czy Fortuna? Powód jest prosty – to firma, która jest na polskim rynku od niedawna. Nie oznacza to, iż nie działa legalnie! Pod tym względem nie macie się o co martwić – wszystko w kwestiach prawnych jest załatwione!

3000 PLN w Betfan. Jak odebrać:

  1. Założenie konta konta na Betfan.pl
  2. Wpłacony depozyt
  3. Obstawianie
  4. Bonus x3 10% od wpłaty
  5. Obstawianie
  6. Do zdobycia wygrane większe aż o 10 razy!

Bonus powitalny Betfan a Pakiet Pudziana – co to jest?

W internecie przeczytać można o tym, że bukmacher Betfan oferuje nowym graczom Pakiet Pudziana. Co to takiego jest i czym się różni od bonusu powitalnego? Odpowiedź jest prosta – jest to dokładnie to samo, ale pod inną nazwą!

Pakiet Pudziana nawiązuje do osoby Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman jest ambasadorem bukmachera Betfan i jego twarz często można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki.

Betfan Pakiet Pudziana
Betfan Pakiet Pudziana

Jeżeli więc ktoś kiedykolwiek natrafi na informację o Pakiecie Pudziana, musi wiedzieć, iż jest to nic innego jak po prostu dostępny w Betfan bonus powitalny.

Jaki kod promocyjny w Betfan?

Mało kto wie, że tylko przy rejestracji można wykorzystać specjalny kod promocyjny. Jak to się robi? W odpowiedniej rubryce na stronie Betfan wpisujemy kod promocyjny „BETFAN„, który gwarantuje nam dodatkowo 100 PLN darmowe zakładu bez ryzyka!

Nie wiadomo, czy Betfan premia na start nie zmieni się w najbliższym czasie. Jeżeli więc 3000 złotych jest atrakcyjne dla gracza, to oferta ważna będzie na pewno do końca miesiąca.

Łącznie do zdobycia jest u tego bukmachera aż 3100 PLN na obstawianie. Tego typu oferty na próżno szukać na innych stronach legalnych w naszym kraju!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCashback 510 PLN. Kod „KOD510”
Następny artykułCo to jest Pewny Zakład w Betclic? Zwrot 40 PLN dla graczy!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.