Bukmacher Betfan i jego oferta startowa to nawet 3000 złotych za założenie konta! Co zrobić, by zgarnąć taką kasę? Poznaj szczegóły już teraz – wszystko jest bardzo proste!

Oferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!
Oferta startowa Betfan. 3000 złotych za rejestrację!

Bonus na start od Betfan

Premia na start to 3000 złotych, ale – oczywiście – kwota ta może też być niższa. Wszystko zależy przede wszystkim od ciebie. Najważniejsze jest jednak to, iż jest to najwyższy bonus powitalny w Polsce!

Promocja dla nowych graczy Betfan na pierwszy rzut oka może niektórym wydawać się skomplikowana, ale to tylko pozory. Już teraz się o tym przekonacie, a wystarczy przeczytać naszą instrukcję.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dlaczego Betfan nie jest popularny tak, jak chociażby STS czy Fortuna? Powód jest prosty – to firma, która jest na polskim rynku od niedawna. Nie oznacza to, iż nie działa legalnie! Pod tym względem nie macie się o co martwić – wszystko w kwestiach prawnych jest załatwione!

3000 PLN w Betfan. Jak odebrać:

  1. Zakładamy konto na Betfan.pl
  2. Wpłacamy depozyt
  3. Obstawiamy
  4. Odbieramy bonus x3 10% od wpłaty
  5. Obstawiamy
  6. Zgarniamy wygrane większe aż o 10 razy!

Pamiętać należy, że tylko przy rejestracji można wykorzystać specjalny kod promocyjny. Jak to się robi? W odpowiedniej rubryce na stronie Betfan wpisujemy kod promocyjny „BETFAN„, który gwarantuje nam dodatkowo 100 PLN darmowe zakładu bez ryzyka!

Nie wiadomo, czy Betfan premia na start nie zmieni się w najbliższym czasie. Jeżeli więc 3000 złotych jest atrakcyjne dla gracza, to oferta ważna będzie na pewno do końca miesiąca.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.