Dzisiejsze zakłady bukmacherskie to już nie tylko proste typy, w których możemy obstawiać zwycięstwo lub remis konkretnej drużyny, bo tego typu firmy dają nam o wiele większe możliwości. Możemy obstawiać je na swoich kuponach praktycznie bez ograniczeń i na wiele sposobów. Przed przystąpieniem do ”akcji” warto, jednak dokładnie zapoznać się z ofertą konkretnego bukmachera, aby wiedzieć na co możemy liczyć. Jednymi z zakładów, które obecnie oferuje bardzo wiele firm są zakłady podwójnej szansy. Co to takiego i na czym one polegają?

Podwójna szansa u bukmachera. Co to jest?
Podwójna szansa u bukmachera. Co to jest?

Co można obstawiać u bukmachera? Typy zakładów online

Warto, jednak wiedzieć, że najpopularniejszym zakładem jest ten 1X2 i to właśnie na ten rodzaj typerzy decydują się najczęściej. Z kolei szacuje się, iż zakłady podwójnej szansy są drugimi, jeśli chodzi o popularność. Inna nazwa tego wariantu to ”typowanie z podpórką”. Znajdziemy go w zdecydowanej większości firm bukmacherskich. Wiele osób twierdzi jednak, że nie daje on tak wielu korzyści jak wspomniane legalne zakłady bukmacherskie 1X2. Zajmijmy się teraz tylko podwójną szansą.

darmowy bonus w sts na 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Dyscypliny z trzema wariantami – jak się za to wziąć?

Na początek musimy wiedzieć, że ten typ zakładów dotyczy wydarzeń, które mogą zakończyć się trzema rezultatami – wygraną drużyny A lub B, ale także remisem. Dzięki podwójnej szansie możemy wytypować dwa z trzech rezultatów takiego spotkania przez co wzrasta nasza szansa na wygraną podczas typowania. Jednak jest pewna zasada, o której należy pamiętać – jak wiadomo w niektórych spotkaniach do rozstrzygnięcia wyniku potrzebna jest dogrywka, a podwójna szansa obowiązuje tylko i wyłącznie w regulaminowym czasie gry. Jest to bardzo istotna kwestia, o której niektórzy po prostu zapominają. W podwójnej szansie mamy do wyboru kilka wariantów.

Możemy zdecydować się na postawienie wygranej lub remisu jednej drużyny lub też wygranej lub remisu przeciwnika. Jest też szansa na obstawienie zwycięstwa jednej lub drugiej drużyny. Dla przykładu obstawiając jednocześnie zwycięstwo jednej drużyny lub remis wystarczy, że drużyna, na którą wskazaliśmy wygra spotkanie lub zakończy się remisem, a nasz kupon jest trafiony. Najprościej mówiąc nasze szanse po prostu są większe. Wspomnijmy również, że zakłady podwójnej szansy to nie tylko te 1X2.

Gdzie znajdziemy najwięcej tego typu zakładów? Przykładem może być portal STS legalny bukmacher, który znajdziemy pod adresem www.STS.pl.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Inne zakłady bukmacherskie z podwójną szansą

WAŻNA WIADOMOŚĆ! Jeżeli nie mamy konta do typowania internetowego, możemy wykorzystać udostępniony przez STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 2020!

Obejmują one także zakłady HT/FT. Co to takiego? Pierwszy ze skrótów oznacza half time, czyli pierwsza połowa, natomiast drugi to full time, a więc zakończenie spotkania. Jeśli zdecydujemy się na taki kupon możemy określić wynik do przerwy oraz na koniec spotkania. Mamy możliwość postawienia jednocześnie remisu do przerwy i np. wygranej gospodarzy na koniec spotkania przez co nasz kupon robi się bardziej wartościowy. Dzięki wielu kombinacjom możemy obstawić aż na 9 różnych sposobów. Jedyną wadą takiego rozwiązania jest to, że oba nasze wskazania na kuponie muszą się sprawdzić, ponieważ w przeciwnym razie nie będzie on wygrany, jednak jeśli jesteśmy na bieżąco i znamy się na danej dyscyplinie bez problemu sobie poradzimy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJaki bukmacher najlepszy? Aktualny ranking!
Następny artykułJak młode pokolenie spędza swój czas wolny?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.