Na polskim rynku bukmacherskim trwa pojedynek o klienta – dla typera jest on czymś bardzo pozytywnym, ponieważ w usługach wielu firm działających właśnie w przestrzeni bukmacherskiej pojawia się mnóstwo promocji, bonusów, ale i nowych usług mających na celu przyciągnąć ich do nich. Jedną z najnowszych propozycji, tym razem ze strony istniejącego już od 1997 roku bukmachera STS, jest usługa o nazwie Betgames. Czy poker online za darmo w w Polsce może być z bonusem bez depozytu. Czy jest ona czymś naprawdę nowym? Na czym polega i w jaki sposób wpisuje się w ramy tematyki bukmacherskiej?

poker online za darmo w polsce
Poker online za darmo z bonusem bez depozytu

Czym jest Betgames i co trzeba wiedzieć na jego temat?

Betgames to usługa, która istnieje już od dość dawna, jednak wyłącznie u zagranicznych operatorów bukmacherskich – w naszym kraju pojawiła się stosunkowo niedawno, w pilotażowej wersji, bo ograniczonej do trzech gier. W ramach usługi możemy obserwować symulacje gier karcianych, przeprowadzane na żywo przez prawdziwego krupiera (zazwyczaj w wersji żeńskiej). Schematem działania przypomina między innymi sporty wirtualne, z wartkimi rozgrywkami, szybkim rozwiązywaniem kuponów i dynamicznymi kursami, zmieniającymi się w zależności od tego, co dzieje się na ekranie. Z tym, że Betgames nie bazuje na algorytmach komputerowych, a – jak już wspomnieliśmy – na postaci krupiera, która dba o porządek gry, przyznając karty wirtualnym graczom. Co zatem musimy wiedzieć na temat usługi? Przede wszystkim to, że:

 • jest legalna – jako że jest częścią legalnych (posiadających licencję Ministerstwa Finansów) serwisów bukmacherskich, również i ona jest legalna;
 • podlega ustawie hazardowej – mimo, że stanowi po części zupełnie osobną usługę, podlega zasadom panującym w całych Internetowych serwisach bukmacherskich – wymaga na przykład osiemnastu lat oraz legalnego źródła środków, za które gramy;
 • czuwa nad nią krupier – to krupier rozdaje karty, tłumaczy zasady, wskazuje zwycięzców i po prostu pełni pieczę nad rozwojem gry;
 • obstawiamy, a nie gramy – musimy pamiętać, że w Betgames nie gramy w gry karciane – to jest możliwe wyłącznie w kasynach; my z kolei obserwujemy przebieg symulacji w czasie rzeczywistym, a następnie na poszczególnych jej etapach stawiamy, jak zakończy się dane rozdanie i kto wyjdzie z niego zwycięsko;

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • możemy porozumiewać się w niej z innymi – usługa posiada zintegrowany z sobą czat, w ramach którego możemy prowadzić dyskusje zarówno z krupierem (na przykład witając się z nim czy dopytując o sprawy związane z zasadami), jak i z innymi graczami, analizując przebieg każdego z rozdań i podając swoje własne predykcje na wydarzenia, które w dalszej kolejności będą się dziać w jego ramach,

Poker online za darmo – Gdzie zagramy w Betgames?

W chwili obecnej usługa Betgames jest proponowana wyłącznie przez jednego działającego w Polsce bukmachera. Chodzi o istniejące od 1997 roku STS, które w chwili obecnej jest liderem na polskim rynku zakładów wzajemnych. Choć jednak firma jest pionierem na polu tego typu usługi, z uwagi na ogromną konkurencję na rynku wiele wskazuje na to, że również inni operatorzy pracują nad własnymi rozwiązaniami przypominającymi to zastosowane tutaj. Kiedy jednak je udostępnią, tego w tym momencie jeszcze nie wiemy.

Legalny poker online za darmo w STS to usługa, na którą czekało wielu wielbicieli rozrywki w internecie. Nareszcie miał ktoś odwagę i górę pieniędzy żeby zaoferować graczom gry karciane jak poker online, wojna czy bakarat, co więcej nawet z bonusem bez depozytu! Jak to zrobić? Z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.STS.pl po rejestracji otrzymamy aż 29 PLN bez depozytu i 20 PLN jako freebet na legalny poker online za darmo w STS.

Atrakcyjne oferty promocyjne na Betgames

Firma STS stara się zachęcić użytkowników do sprawdzenia usługi Betgames w akcji za sprawą zróżnicowanych bonusów. Już na samym początku trzeba powiedzieć, że usługa ta dzieli saldo z głównym serwisem bukmacherskim firmy, również to bonusowe. Za sprawą tego bonus pozyskiwany w ramach promocji powitalnej może być wykorzystywany również w ramach symulowanych gier karcianych. Jeżeli więc zaznaczymy chęć jego otrzymania w czasie rejestracji, nasze pierwsze doładowanie zostanie podwojone z maksymalną kwotą 1200 złotych, które trafią na nasze konto bonusowe. Jeżeli jednak nie chcemy dokonywać żadnej wpłaty, w czasie zakładania konta możemy podać kod BETONLINE, który zapewni nam dokładnie 29 złotych bonusu, bez depozytu i żadnych haczyków.

darmowy bonus w sts na 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Na tym wszystkim oferta bonusowa Betgames się nie kończy – STS często oferuje okazjonalne promocje związane właśnie z tą usługą, ale też stałą akcję zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Po wzięciu w niej udziału ma się tydzień na obstawianie gier karcianych – stawki wszystkich wygranych w tym czasie kuponów są następnie sumowane, a z nich wyciągane jest 10%, po czym zostaje ono przenoszone na nasze konto bonusowe, w maksymalnej kwocie równej 25 złotym. Poker online bez depozytu to oferta skierowana przede wszystkim do graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami karcianymi, dobrze że w Polsce mamy bukmachera, który dba o swoich klientów.

Gry w ramach Betgames – zasady dla obstawiającego

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, na tym etapie istnienia Betgames dostępne u bukmachera STS daje nam dostęp do symulacji trzech gier karcianych. Poniżej przedstawiamy pokrótce zasady każdej z nich, z naciskiem na to, jak przekładają się one na obstawianie, kiedy możemy go dokonywać oraz na co możemy stawiać w każdej z nich.

Wojna

Wojna jest jedną z najbardziej klasycznych i upowszechnionych w Polsce gier karcianych. Zasady jej są proste: dwójka graczy wyciąga po jednej karcie, po czym zostaje one porównane – gracz z tą o większej wartości wygrywa. W Betgames jednym z graczy jest krupier, natomiast w przypadku wystąpienia „wojny”, a zatem przydzielenia obu graczom karty o tej samej wartości, kończy się ona wynikiem remisowym. Obstawiać zatem możemy remis, wygraną gracza lub zwycięstwo krupiera. Istnieje też możliwość stawiania na to, jaka kolejna karta trafi na stół (możemy albo wskazać jej kolor, albo też określić wartość – na zasadzie poniżej / powyżej). Sama rozgrywka podzielona jest z kolei na dwie fazy, przed każdą z których krupier robi krótką przerwę, pozwalając typerom na złożenie zakładów. Te etapy to:

 1. wyłożenie przez krupiera pierwszej karty dla gracza;
 2. wyłożenie przez krupiera drugiej karty – tym razem dla samego siebie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rozgrywka w wojnę jest szybka i dynamiczna, a jedno rozdanie trwa mniej więcej 2 minuty.

Bakarat

Bakarat prostotą swoich zasad przypomina wyżej wspomnianą grę. Same w sobie różnią się od siebie w sposób zasadniczy. Oboje z dwójki graczy otrzymują po dwie karty, każda z których posiada swoją wartość (te od 2-9 mają ją napisaną na karcie, od 10-króla nie mają żadnej wartości, a wartość Asa jest równa 1). Celem jest zsumowanie wartości obu kart – wygrywa ta osoba, której wartość będzie bliższa dziewiątce. Jeżeli wydarzy się sytuacja, w której gracz posiada mniej niż 6 punktów, a krupier – mniej niż 3, dobierana jest trzecia karta. Jeśli z kolei wartość zsumowana jest dwucyfrowa, tylko druga cyfra jest brana pod uwagę przy określaniu jej bliskości do 9. Sama rozgrywka, trwająca również 2 minuty (podobnie, do rozdań w wojnę) podzielona została na trzy etapy, do których należy:

 1. wyłożenie przez krupiera pierwszej karty dla gracza;
 2. wyłożenie przez krupiera pierwszej karty dla siebie;
 3. wyłożenie przez krupiera drugiej karty dla siebie oraz drugiej karty dla gracza jednocześnie (na tym etapie dokładana jest również trzecia karta, jeżeli oczywiście zajdzie taka potrzeba.
legalny poker online w polsce za darmo
Darmowy poker online w Polsce z bonusem bez depozytu

Jako obstawiający możemy postawić na zwycięstwo gracza, wygraną krupiera, albo też po prostu na kolejną kartę, która pojawi się na stole. W tym ostatnim przypadku opcje są dokładnie te same, jak w przypadku wojny.

Poker

Poker jest zdecydowanie jedną z najbardziej klasycznych gier karcianych, a jednocześnie taką, która cieszy się największą popularnością na całym świecie – zwłaszcza w odmianie Texas Hold’em Poker. Również i ona dostępna jest w ramach usługi Betgames. Zasady gry w pokera są tutaj dość łatwe do pojęcia. Bierze w nim udział sześciu graczy (krupier nie bierze udziału w rozdaniu), przy czym na samym początku każdy z nich dostaje po dwie karty dla siebie. Na środek stołu trafia z kolei pięć, które są dostępne dla każdego. Zadaniem graczy jest stworzenie jednego z kilku pięciokartowych układów (z siedmiu dostępnych w sumie kart), które są dostępne w zasadach tej odmiany pokera. Można je też dostać na stronie gry www.STS.pl, a każda z nich jest dostępna również w oknie gry – uporządkowane są tam od najmocniejszego układu, do tego najsłabszego. Rozdanie wygrywa ten gracz, któremu uda się uzyskać najlepszy układ.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jako obstawiający, mamy tutaj możliwość postawienia albo na zwycięski układ (czyli taki, który wygra, niezależnie od gracza, który się nim posłuży), albo też na konkretnego gracza, który wygra (niezależnie od układu, który doprowadzi go do zwycięstwa). Trwająca około pięciu minut rozgrywka sprowadza się do czterech etapów:

 1. rozdanie każdemu z graczy po dwóch unikalnych dla nich kart.
 2. wyłożenie pierwszych trzech kart wspólnych na stół.
 3. dołożenie czwartek karty wspólnej na stół.
 4. dołożenie piątej, ostatniej karty wspólnej na stół i ostateczne rozstrzygnięcie rozdania.

Warto powiedzieć, że rozdanie może skończyć się już w momencie, w którym któryś z graczy pozyska możliwość ułożenia swojego pierwszego etapu, a zatem już na drugim etapie. Wtedy jednak musi on posiadać zwycięski układ, który nie pozwoli nikomu innemu na pokonanie go. W pokerze istnieje forma remisu – zdarza się on jednak bardzo rzadko, głównie dlatego, że remis w każdej formie rozstrzygany jest na podstawie wartości kart składowych wchodzących w ramach układu. Jedyną opcją na niego jest ułożenie przez obu graczy najwyższego układu – wtedy obaj wychodzą zwycięsko z pojedynku, a typerzy stawiający na któregokolwiek z nich również wygrywają.

Czy legalny poker online za darmo się opłaca?

Betgames stanowi świetną propozycję dla wszystkich tych, którzy lubią obstawianie na żywo, a nie mają ochoty czekać na spotkania w swoich ulubionych dyscyplinach sportowych, zazwyczaj rozgrywane regularnie, ale tylko co jakiś czas (zwykle co tydzień). Tutaj zakosztują rozgrywki na żywo, w którą będą mogli „wejść” o dowolnej porze dnia i nocy. Rozgrywki symulowanej, ale nie przez algorytm komputerowy, ale przez piękną krupierkę – w dodatku rozgrywki interaktywnej, umożliwiającej wchodzenie w interakcję z innymi typerami aktualnie biorącymi udział w typowanym rozdaniu. Choć Betgames jest usługą pionierską na naszym rynku, jej formuła sprawdza się doskonale za granicą – można więc się spodziewać, iż zostanie zaadoptowana do naszych realiów również przez innych operatorów bukmacherskich, a oferta samego STS wraz z czasem poszerzy się o nowe propozycje dla fanów typowania gier karcianych.

5 / 5. Ocen: 5

Poprzedni artykułObstawianie e-sportu – 5 praktycznych wskazówek
Następny artykułRodzaje bonusów na zakłady sportowe