Reprezentacja Polski U-20 zagra w ten czwartek z Kolumbią w pierwszym meczu MŚ 2019. Teraz masz aż dwa powody, by kibicować Biało-Czerwonym – wszystko dzięki najnowszej promocji bukmachera Totalbet!

Polacy strzelają, a ty zarabiasz w Totalbet!
Polacy strzelają, a ty zarabiasz w Totalbet!

Totalbet bonus dla graczy

Bukmacher legalny Totalbet przygotował promocję, w której przyznaje każdemu uczestnikowi dokładnie 5 złotych za gola zdobytego przez Polskę U-20 w starciu z Kolumbią.

Nie ma limitu dla wysokości otrzymanej premii, dlatego też możesz dobyć tak 10, jak i 50 złotych. Wszystko jest w nogach piłkarzy Jacka Magiery, którzy 23 maja powalczą na stadionie Widzewa.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie meczów reprezentacji U20

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do opisywanej promocji, musisz postawić kupon za co najmniej 20 złotych, w którym znajdzie się typ na zwycięzcę meczu Polska – Kolumbia.

Kupon kwalifikacyjny musi być postawiony w ofercie pre-match, co oznacza, żę wszystkie zakłady zagrane po rozpoczęciu meczu Polska – Kolumbia nie będą w ogóle brane pod uwagę!

Dodatkowe pieniądze zostaną zaksięgowane na kontach graczy do 48 godzin od zakończenia promocyjnego spotkania. Wszystkie środki przyznawane są jako freebet.

Nie masz jeszcze konta u bukmachera? Teraz możesz zgarnąć w Totalbet bonus bez depozytu, a to dopiero początek, gdyż przy pierwszej wpłacie premia wynosi nawet 500 PLN!

Na jedno konto można zgarnąć tylko jeden bonus – bez względu na liczbę postawionych kuponów kwalifikacyjnych!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0